Huawei, 2016 Sürdürülebilirlik Raporunu Yayınladı

Huawei, 2016 Sürdürülebilirlik Raporunu Yayınladı: Duyarlı ve Sorumlu Liderlik: Sürdürülebilir, Daha İyi Bağlantılı Bir Dünya Kurmak

Huawei, 2016 Sürdürülebilirlik Raporunu Yayınladı
Huawei, 2016 Sürdürülebilirlik Raporunu Yayınladı Tugrul Demir
Bu içerik 905 kez okundu.

Huawei’nin "Geleceği Bağlamak" başlıklı 2016 yılı Sürdürülebilirlik Raporu yayınlandı. Bu yıl 9.’su yayınlanan rapor, Huawei’nin 2016 yılında sürdürülebilir kalkınma, strateji uygulamaları ve deneyimlerinden elde ettiği gelişmeleri ele alıyor.

2017 yılının Ocak ayında düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda sürdürülebilir büyüme ve kurumsal sosyal sorumluluk taahhüdünün bir parçası olarak Duyarlı ve Sorumlu Liderlik Sözleşmesi imzalayan Huawei, sürdürülebilir stratejisini uygulamak amacıyla 2016 yılında da çalışmalarına devam etti. Rapora göre Huawei, sayısal uçurumda köprü görevi üstlenmek, şebeke istikrarını ve güvenliği desteklemek, çevre korumasını teşvik etmek ve sağlıklı bir sanayi ekosistemi oluşturmak amacıyla bir dizi hedef ve yaklaşımla ekonomide, çevre ve toplumda ilerlemeye katkıda bulunmaya devam ediyor.

2016 Sürdürülebilirlik Raporu’nun sonuçlarını değerlendiren Huawei Yönetim Kurulu Başkanı Sun Yafang, "Huawei olarak stratejik hedeflerimizin bir bütün olarak toplumun uzun vadeli hedefleri ile uyumlu olmasını sağlayacağız. Sürdürülebilir değer yaratmaya kararlıyız ve kısa vadeli çıkarlarımız için uzun vadeli ekonomik ve sosyal refahı feda etmeyeceğiz" şeklinde konuşurken, sözlerini şöyle sürdürdü:

“BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini desteklemeyi ciddiye alıyoruz”

“Huawei olarak, sürdürülebilir, daha iyi bağlantılı bir dünya kurmayı amaçladığından, şirket Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine (SDG) bağlı kalmayı sürdürüyoruz. Stratejik odaklanmaya devam ederken, kilit alanlardaki atılımları sabırla kendimize uyguluyoruz. BM'yi Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ni desteklemek bizim sorumluluğumuz ve bunu ciddiye alıyoruz. Ortaklarımızla kurduğumuz açık işbirliği aracılığıyla, herkesi ve her şeyi birbiriyle bağlantılı hale getirmeyi ve daha sürdürülebilir, daha iyi bağlantılı bir dünya kurmayı hedefliyoruz" dedi.

“Hedefimiz sağlam bir ekosistem inşa etmek”

Huawei Kurumsal Sürdürülebilir Geliştirme Komitesi Başkanı Kevin Tao, Huawei'nin gelecekteki sürdürülebilirlik önceliklerini ve hedefini açıkladı. Tao " Sürdürülebilirlikte rekabeti sağlamak amacıyla sürdürülebilir kalkınmada ve risk kontrolünde inovasyon üzerine odaklanacağız. İş dünyası için daha büyük bir değer yaratmak amacıyla sürdürülebilirliği ticari faaliyetlerimize daha fazla entegre edeceğiz. Kurum dışı iletişimlerde, ortaklarımızın güvenini kazanmaya çalışırken gerçeğe dayalı ve objektif kalacağız. Hedefimiz, Huawei'nin uzun vadeli kalkınmasını sürdürebilmesi için sağlam bir ekosistem inşa etmek "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi