Huawei Honor 6X Özellikleri Sızdırıldı

Son yıllarda akıllı telefon sektöründe yaptığı yatırımlar ile birlikte bu alanda üretmiş olduğu modeller sayesinde büyük patlama yaşayan Huawei'nin bir sonraki modeli olacak olan Honor 6X görsel ve özellikleri sızdırıldı.

Akıllı telefon dendiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Huawei yeni amiral gemisi olacak olan modeli Honor 6X hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. Her çıkardığı akıllı telefon modeli ile biraz daha ilerlemeyi başaran Huawei, akıllı telefonlarını oldukça donanımlı olarak sunmaya devam ediyor.

Honor 6X hakkında bugüne kadar çok fazla bir bilgi elde edilememişken yeni iddialara göre üst düzey bir akıllı telefon modeli karşımıza çıkacak. Telefonun Çin’in TENAA isimli sertifika kurumunda görülmesiyle birlikte dikkat çekmesi de gecikmedi.

Huawei Honor 6X Özellikleri

Huawei’nin yeni modeli olacak olan Honor 6X 5.5 inç IPS Full HD ekrana sahip. Kirin 625 işlemci kullanan akıllı telefonda sekiz çekirdek bulunuyor. 3 GB RAM’e sahip olan Honor 6X 32 GB dahili hafıza ile, 4 GB RAM’e sahip olan Honor 6X 64 GB dahili hafızaya sahip. Huawei’nin bu yeni telefonunun hafızası yine de size yetersiz geliyorsa o zaman Micro SD kart ile hafızayı destekleyebilirsiniz.

Akıllı telefonun 8 MP ön kamerası ve 12 MP arka kamerası bulunuyor. Bunun yanı sıra çektiğiniz fotoğraflara daha fazla derinlik vermenizi sağlamak için 2 MP’lik sensöre sahip olmasıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Çift sim kart desteği sunan akıllı telefonda parmak izi okuyucu da bulunuyor. Telefonun işletim sistemi ise Android 6.0 Marshmallow.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı