Huawei Mate 9 Pro Özellikleri ve Görseli Sızdırıldı

Çin'in hızlı yükselişine devam eden teknoloji firması Huawei akıllı telefon pazarında geliştirmelerine devam ediyor. Markanın son ürünü Mate 9 Pro olacak. İşte detaylar..

Huawei‘nin özellikle kavisli ekran yapısıyla birlikte güçlü donanımını birleştiren Mate 9 Pro modeli kullanıcıların oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor. Cihaza ait render görüntüsüyle birlikte teknik özellikleri ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarında günden güne yükselişini sürdüren Huawei markasından Mate 9 modeli beklenirken Mate 9 Pro modeline ait görseller sızdırıldı. Böylelikle yeni çıkacak olan model ya Mate 9 Pro olacak ya da iki model aynı anda piyasaya sunulacak gibi görünüyor.

Mate 9 Pro Genel ve Teknik Özellikleri

Huawei Mate 9 Pro modeline ait render görüntüsü

Huawei Mate 9 Pro modeline ait render görüntüsü

5.9inç 2560x1440p QHD ekran yapısıyla karşımıza çıkan Mate 9 Pro, 4GB RAM ile birlikte 64GB – 256GB arasında değişen alternatifli depolama alanı seçenekleri bulunan cihazlarla kullanıcılara sunulacak.

HiSilicon Kirin 960 işlemciden gücünü alması beklenen Huawei Mate 9 Pro, 20 megapixel arka ve 12 megapixel ön selfie kamerasına sahip.

3 Kasım‘da Münih’te tanıtılacak olan Huawei Mate 9 Pro modeli kutusundan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çıkacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı