Huawei'nin Yeni Akıllı Telefonu Nova 2'nin Tanıtım Görseli Sızdırıldı!

Çin'in en büyük akıllı telefon üreticisi olan Huawei'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu Huawei Nova 2'nin merakla beklenen yeni tanıtım görüntüsü ortaya çıktı.

Huawei'nin Yeni Akıllı Telefonu Nova 2'nin Tanıtım Görseli Sızdırıldı!
Huawei'nin Yeni Akıllı Telefonu Nova 2'nin Tanıtım Görseli Sızdırıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 933 kez okundu.

Son zamanlarda ürettiği üst seviye modellerde adından söz ettiren Huawei'nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu Nova 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Huawei'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı Huawei Nova 2'nin tanıtılmasına günler kala Nova 2 hakkında bilgiler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. 26 Mayıs tarihinde tanıtılması beklenen Huawei'nin yeni cihazına dair yeni bir teaser video ortaya çıktı. Ortaya çıkan videoda Huawei'nin yeni Nova 2 telefonunun Obsidian Blacck rengine sahip olacağı ortaya çıktı.

huawei-nova-2

Sızdırılan bu görselde Huawei'nin yeni akıllı telefonu Huawei Nova 2'nin farklı renklerle satışa sunulacağı görülürken bu renklerden en dikkat çekici olanınsa Obsidian Black rengi olduğu tanıtım görselinde de görülüyor.

Son olarak yaklaşık olarak 365 dolar seviyesinde satışa sunulması beklenen bu yeni cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

huawei nova 2 akıllı telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi