Humble Bundle'dan Yeni Bir Bedava Oyun

Yeni bir hafta ve de yepyeni bir tane ücretsiz oyun haberiyle yeniden karşınızdayız.

Humble Bundle'dan Yeni Bir Bedava Oyun
Humble Bundle'dan Yeni Bir Bedava Oyun Mahmut Şahan
Bu içerik 958 kez okundu.

Yeni bir hafta ve de yepyeni bir tane ücretsiz oyun haberiyle yeniden karşınızdayız. Uzun bir zamandır gerçekleştirdiği kampanyalarla beraber oyuncuların Steam hesaplarını doldurup, taşıran Humble Bundle  platformu bir defa daha ücretsiz oyun vermekte. Bu defa hiçbir şekilde ücret ödemeden satın alabilecek olduğunuz oyunda Homefront  oyunu oluyor.

Steam üzerinde %75‘lik olumlu bir yorumu yer alan yapım, alternatif  olan bir savaş senaryosunu bizlere sunmakta. Kuzey Kore’nin Amerika’yı işgal etmiş olmasının sonrasında yaşananların ve de kurtuluş mücadelesinin anlatılmış olduğu yapım, Kaos Studios şirketinin  tarafından geliştirilmiş sonrasında da isim hakları tamamen Crytek şirketine satılmıştı.


Homefront isimli yapımı ücretsiz bir şekilde almak istiyorsanız yapmanız gerekli olanlar gerçekten de fazlasıyla basit. Humbe Store’un alakalı sayasına giriş yaparak ücretsiz oyununuzu hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Elbetteki bunun için ilk önce bir Humble Bundle isimli platform üzerinde hesabınızın olması gerekli.

Kullanıcı girişinizi yaptıktan  hemen sonra, sağ kısımda yer alan, ''FREE for a limited time!'' isimli kutusunun üstüne gelin ve de normaldeki değeri 19.99 dolar  tutarında (Steam üzerinde 31 Türk Lirası) olan Homefront isimli oyunu alın. Sonrasında ise kullanıcı hesabınızın bağlı bulunduğu e-posta adresine ücretsiz olan Steam kodunuz gelmiş olacak.

humble bundle steam homefront
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi