İBB Navi Uygulaması iOS ve Android İçin Yayınlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İstanbul'da ikamet edenlere özel hayatı kolaylaştıracak uygulama olan İBB Navi uygulaması yayınlandı. Trafik durumu, park ve otopark doluluk oranları, nöbetçi eczaneler gibi birçok bilgiye ulaşılabilecek olan uygulama iOS ve Android platformları için indirilebilir hale geldi.

İBB Navi Uygulaması iOS ve Android İçin Yayınlandı
İBB Navi Uygulaması iOS ve Android İçin Yayınlandı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1596 kez okundu.

Özellikle İstanbul ve hatta bazı Marmara Bölgesi illerini de içine alan anlık trafik yoğunluğu bilgileri barındıran İBB Navi uygulaması rota oluşturma, sesli komutla birlikte hedef belirleme, kameralı sokak görünümleri ile birlikte üç boyutlu harita görünümü gibi birçok özellik kullanıma sunuldu.

İETT, toplu taşıma ve metro hatlarıyla koordineli olarak çalışan İBB Navi gerektiği zaman kullanıcılarının toplu ulaşım seçenekleri hakkında da bilgi edinebilmesine olanak sağlıyor. Gidilecek güzergahta yol çalışması, trafik durumu, kazalar gibi birçok bilgiye uygulama aracılığı ile sahip olunabilirken rota üzerinde İBB trafik kamera görüntüleri ile nöbetçi eczaneleri görmek, otopark doluluk oranlarını incelemek oldukça basit hale gelecek.

Uygulamanın ana dili Türkçe olsa da özellikle turistler için de oldukça yararlı bir navigasyon aracı olarak geliştirilen İBB Navi Almanca, Fransızca, İngilizce, Arapça ve İtalyan dillerini de desteklerken mobil internet bağlantısı olmadan da rota oluşturabilme özelliğini kullanıcılarına sunabiliyor.

İBB Navi uygulaması yayınlandı

Android ve iOS uygulama mağazalarından indirebileceğiniz uygulama İstanbul içi şehir hayatına oldukça kolaylık getirecek gibi duruyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi