İngiliz Richard Browning'in Geliştirdiği Daedalus, Iron Man'i Geri Getiriyor

İngiltere'de bir mühendis tarafından tasarlanıp yapılan bir kostüm Iron Man karakterini yeniden hayata getiriyor.

İngiliz Richard Browning'in Geliştirdiği Daedalus, Iron Man'i Geri Getiriyor
İngiliz Richard Browning'in Geliştirdiği Daedalus, Iron Man'i Geri Getiriyor Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1125 kez okundu.

İnsanlık tarihinde binlerce kez deneme yapılan uçabilme yeteneği günümüz teknolojisinden bazı araç ve gereçlerle mümkün olabilse de bu yeteneği JetPack ile zahmetsiz bir hale getirmek henüz gerçekleşmedi.

Bugünlerde İngiltere'de bir mühendisin yaptığı sistem belki bir JetPack kadar olmasa da daha havalı yönleri ile oldukça dikkat çekti. Richard Browning tarafından tasarlanıp geliştirilen Iron Man Suit filmlerde görmeye aşina olduğumuz uçuş sahnelerini gerçek kılabilir.

Richard Browning'in geliştirdiği kostüm Daedalus olarak adlandırılmış. Kostümün bacak ve kollarda alt kısmı benzin yakıtlı mikro gaz tirbünleri bulunduran Daedalus, bulundurduğu motorlarla 22kg itme gücünü bünyesinde barındırıyor. Haberimizin sonunda Daedalus kostümünün nasıl çalıştığına dair bir video paylaşacağız. İzlemenizi öneririz.

Şuan için prototip aşamasında olan Daedalus kostümünün çok kısa zamanda geliştirileceğini belirten Richard Browning, geliştirdiği kostümle birçok yatırımcının ve hatta İngiliz ordusunun da ilgilendiğini açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi