Instagram Platformu Yeni Özelliği Sessizce Aktif Etti

Instagram platformu, pek çok kullanıcının sevecek olduğu yeni özelliği sessiz ve sedasız olarak kullanıma sunmuş oldu.

Instagram Platformu Yeni Özelliği Sessizce Aktif Etti
Instagram Platformu Yeni Özelliği Sessizce Aktif Etti Mahmut Şahan
Bu içerik 738 kez okundu.

Instagram platformu, pek çok kullanıcının sevecek olduğu yeni özelliği sessiz  ve sedasız  olarak kullanıma sunmuş oldu.


Yenilikleri ile kullanıcıları Snapchat'ten kendi platformuna taşıyan Instagram, bugün bir yenilik haberi ile karşımıza çıktı. Bildiğiniz gibi Instagram videolarını izlemek istediğinizde; ses otomatik olarak kapalı oluyor. Videonun üzerine bir kez tıkladığınızda videonun sesi açılıyor. Ancak bunu tüm videolarda yapmak bazen can sıkabiliyor.

Instagram, sessiz sedasız OTA üzerinden yayınladığı güncelleme ile bu handikabı ortadan kaldırıyor. Instagram videoları yine sessiz olarak başlıyor. Ancak bir videonun sesini açtığınızda; uygulamayı kapatana kadar tüm videoların sesi otomatik olarak açılıyor.

iOS ve Android platformlarındaki uygulamasına kademe kademe olarak gönderilen bu özellik, şimdiden çok sevilecek gibi görünüyor. Ancak bu özelliğin bir dezavantajı ise; Instagram'daki videolu reklamların da sesinin otomatik olarak açılması gösteriliyor.

Belki de Instagram, bu özelliği kullanıcılara kolaylık sunmanın yanında reklam verenlerden daha fazla gelir elde etmek için sunmuş olabilir. Bakalım videolu reklamlar için istenilen ücret bu özellikten sonra artacak mı?

instagram snapchat uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi