İnstagram’da Resimlere Zoom Özelliği Geldi!

Sosyal medyalar arasında resim paylaşma açısından önemli bir platform olan İnstagram, yeni özelliğiyle artık resimleri yakınlaştırmanız olanak sunuyuyor!

Akıllı telefonların gelişmesiyle, farklı özelliklere sahip ve farklı amaçlarda uygulamaların yani sosyal medyaların ortaya çıkması, insanları bu eğlenceli sanal dünyada zaman geçirmesini sağlamayı başarıyoruz. Bunlardan biri olan İnstagram, içerdiği özellikler ve çıkış tarihindeki imkanlara bakıldığında başarılı bir geçişe sahip olduğunu söylemeliyiz. İnstagram, fotoğrafların filrelenmesi, fotoğrafların büyütülmemesi, fotoğrafların kayıt edilememesi gibi zorluklarla insanların ilgi odağı olan bir sosyal medya olarak tanındığını sizde biliyorsunuzdur!

Ancak son zamanlarda Facebook tarafından yapılan bazı köklü değişiklikler ile firma, İnstagram için hızlı bir şekilde yeni özellikler ekleyerek daha güçlü olmasını sağlıyor. Yeni logo, Snapchat benzeri bir 24 saatlik fotoğraf paylaşım merkezi ve en son özelliğiyle fotoğraflara yakınlaştırma özelliğiyle kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor!

İlk aşamada IOS platformu için gelen bu özellik, İnstagram fotoğraflarının yakınlaşmasını sağlıyor. Ayrıca bir sonraki güncelleme ile de videolar için gelen bu özellik, şuan Android için sunulmadığını hatırlatalım. Ancak kullanıcıların ilgisini çekmesiyle yakın zamanda Android içinde İnstagram Zoom özelliği yakında yayınlanacağı düşünülüyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı