Instagram'dan İnanılmaz Başarı!

Facebook'un satın almasıyla birlikte sürekli olarak büyümeye başlayan Instagram inanılmaz bir başarı elde etti.

Instagram'dan İnanılmaz Başarı!
Instagram'dan İnanılmaz Başarı! Burak AYDIN
Bu içerik 492 kez okundu.

Kısa bir süre önce çok önemli özellikleri kullanıcılarına sunan Instagram bu özelliklerin karşılığını fazlasıyla alıyor. 

Instagram'ın son raporlarına göre kullanıcı sayısı özellikle hikaye ve canlı yayın özelliği sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen yer olan Instagram'ın son kullanıcı sayısı pek çok kişiyi şaşırttı. 

Aralık 2016'da açıklanan rakamlara göre 600 milyon aktif kullanıcısı olan Instagram'ın son raporlara göre kullanıcı sayısı 1 Milyon'a ulaşmış durumda. 

Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızlı büyümesine devam eden Instagram dünyada artan mobil ütün kullanımıyla birlikte kullanıcıları özellikle de genç kullanıcıları bünyesine katmayı başarmıştı. 

Instagram'ın sürekli olarak kendini güncel tutması ve rakiplerinin özelliklerini daha iyi bir şekilde kendisine uyarlamasıyla birlikte kullanıcılar Instagram'ı kullanmaya başlamıştı. 

Bu yılın ilk çeyrek sonuçlarına göre Instagram 1 Milyon kullanıcı bandına çok yaklaştı. Geçtiğimiz yılın Eylül döneminde yaklaşık olarak 500.000 kullanıcı sayısına sahip olan Instagram'ın bu kadar kısa bir sürede bu kadar çok kullanıcıya sahip olması Instagram'ın en hızlı büyüyen sosyal medya platformu olduğunun bir kanıtı. 

Bakalım Instagram ilerleyen günlerde ne gibi başarılara imza atacak? 

instagram sosyal medya facebook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi