INSTAGRAM’IN EN YENİ VE EN İDDİALI STİL YARIŞMASI... #BenBugünNeGiydim

Internet üzerinde çok özel bir yarışma başlıyor. Instagram’da her ay düzenli olarak stil sahibi kadının ve erkeğinAnchor seçileceği Ben Bugün Ne Giydim? farklı konsepti ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Televizyonlardaki stil programlarına rakip olacak yarışmaya #BenBugünNeGiydim hashtagi ile Instagram üzerinden selfie çekip paylaşan herkes katılabilecek. Paylaşılan tüm fotoğraflar Stil ve İmaj Danışmanı Burçak Ilıman tarafından incelenerek Instagram’ın stil ikonları belirlenecek.

INSTAGRAM’IN EN YENİ VE EN İDDİALI STİL YARIŞMASI...  #BenBugünNeGiydim
INSTAGRAM’IN EN YENİ VE EN İDDİALI STİL YARIŞMASI...  #BenBugünNeGiydim Tugrul Demir
Bu içerik 928 kez okundu.

Instagram’ın en yeni ve en iddialı stil yarışması olan Ben Bugün Ne Giydim stiline güvenen, tarzıyla herkesi kendine hayran bırakan kişilerin yarışması olacak. ‘Projeni Benimle Paylaşır mısın?’ platformunun sahipliğinde gerçekleşen yarışma, İststarmag ve 4Gen TV destekleri ile 3 Temmuz’da paylaşımlarına başladı.

Ben Bugün Ne Giydim ile Stiline Güvenenler Kazanacak

Akşam yemeğinde, özel davetlerde, işte, arkadaş buluşmalarında ve plajda en şık benim, işte bu benim tarzım diyen herkes selfie çekip #BenBugünNeGiydim hashtagi ile Instagram’da paylaşacak. Ayın stil kadını ve erkeği olma şansını yakalayanlar birbirinden özel ödülleri kazanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi