Instagram’ın Windows 10 Uygulaması Yayınlandı

Instagram’ı bilgisayar ve tabletlerinizden kullanmanıza olanak sağlayan Windows 10 uygulaması nihayet yayınlandı.

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram, bir süredir beklenen Windows 10 uygulamasını sonunda yayınladı. Instagram kullanıcıları bundan sonra bilgisayar ve tabletlerini kullanarak da fotoğraf paylaşımında bulunabilecekler.

Instagram Windows 10’un mobil uygulamasını geçtiğimiz Nisan ayında kullanıcılarına sunmuştu. Ancak bununla yetinmemeye kararlı olan sosyal paylaşım platformu, bilgisayar ve tabletlerde kullanılması için Windows 10 uygulamasını da yayınladı.

Instagram Artık Windows 10 İle Bilgisayar ve Tabletlerde

Instagram yeni yayınladığı güncelleme ile Windows 10 yüklü bilgisayar ve tabletlerde de direk mesaj atma ve hikaye paylaşma gibi özellikleri kullanıma açmış oldu. Bu yeni uygulama sayesinde size gelen yorumları ve mesajları da bilgisayar üzerinden bildirim olarak görebileceksiniz.

Ancak uygulamayı yükleseniz bile fotoğraf düzenleme ve paylaşma işlerinizi ne yazık ki gerçekleştiremeyeceksiniz. Çünkü Instagram’da bu özellikleri kullanabilmeniz için dokunmatik ekrana sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bu özellikler ön ve arka kameraya da ihtiyaç duyuyor. Eğer fotoğraf paylaşımı yapmak istiyorsanız, bilgisayarınızın galerisinde olan fotoğraflarla yetinmek zorundasınız. Bunun dışındaki paylaşımlarınız için yine mobil kullanıma geri dönmek zorunda kalacaksınız.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı