İnternet Bağlantınız Yavaş mı !

​ Zyxel’in yeni menzil genişleticisi PLA5206-v2, AV1000 teknolojisi sayesinde internet erişiminde elektrik hattı üzerinden 1000 Mbps bağlantı hızı sunuyor.

 İnternet Bağlantınız Yavaş mı !
 İnternet Bağlantınız Yavaş mı ! Tugrul Demir
Bu içerik 806 kez okundu.

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, akıllı evleri Gigabit ağ teknolojiyle buluşturan, evde ya da ofiste mevcut modem ya da router’ı değiştirmeden kablolu internetin menzilini mevcut elektrik hattı artırmayı sağlayan yeni ürünü PLA5206 v2 Kiti Türkiye pazarına sundu.

Kesintisiz ve güçlü internet bağlantısını gigabit port üzerinden sağlayan PLA5206v2 Kit, AV1000 teknolojisi desteği ile elektrik hattı üzerinden 1000Mbps hıza kadar destek verebiliyor. PLA5206v2, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu tasarımıyla evlerdeki elektrik hatlarının daha verimli kullanılmasına olanak tanıyor.

Tak çalıştır özelliği ile kolay kurulum

Kullanıcılar elektrik prizini PLA5206v2 Kit ile kablolu internete kolayca dönüştürebilecek. Yapmaları gereken tek şey cihazı fişe takmak. Zyxel PLA5206v2 Kit, tak çalıştır özelliğiyle özel bir konfigürasyona ihtiyaç duyulmadan tek bir hat üzerinden hem güç ünitesi hem de powerline adaptör olarak işlev görebiliyor. İki ethernet portu ile her PLA5206v2 adaptörü, ev kullanıcıları için oyun konsolu ya da set üstü kutusu arasında seçim yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak mükemmel bağlantı olanağı sağlıyor.

Kullanıcılar PLA5206v2 Kit sayesinde evlerinde bir noktadan diğer noktaya kablo çekmeye gerek duymadan dizüstü bilgisayarlarını ve IPTV uygulamalarını evin her köşesinden internete kolaylıkla bağlayabilecek. Ürün mevcut elektrik altyapısını kullanarak kablo çekme derdine son vererek üzerinde bulunan gigabit portlar ile yüksek hızlı bağlantı imkânı sağlıyor. Ürün hali hazırdaki bir prize takıldığı anda, evdeki elektrik şebekesi, kullanıma hazır bir internet ağına dönüşüyor.

Bir kez bağlayın gerisini o halletsin

Zyxel PLA5206v2 Kit, mevcut altyapıya bir kez bağlandıktan sonra Quality-of-Service (QoS) fonksiyonu sayesinde tüm bağlı cihazların ihtiyaç duyduğu kadar bantgenişliği tahsis ederek en verimli ağ kullanımı olanağını sunuyor. Ürün üzerinde bulunan şifreleme tuşuna basıldığında ise yerleşik 128-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) tek dokunuşla aktif hale geliyor.

Kablolu kesintisiz ve yüksek hızda internet erişim ihtiyacı olan kullanıcılar için ideal bir çözüm sunan Zyxel, HomePlug AV2 SISO uyumlu olan en yeni kablosuz ağ genişletici ürünü PLA5206v2 ile 1000 Mbps’ye (*) kadar hız imkânı sunuyor.

* Teorik maksimum veri transfer hızı HomePlug AV2 kanal özelliklerine göre verilmiştir. Gerçek veri transferi oranı; mesafe, ağ trafiği, elektrik telleri üzerindeki gürültü, elektrik tesisatı ve diğer olumsuz koşullara göre değişiklik gösterebilir.


Zyxel Hakkında
İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.
Dünya çapında 1500 iş ortağı
Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 7000 bin işletme
150 farklı piyasada küresel hizmet
Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi