İnternet Kafede PUBG Oyununda Hile yapanları Dövdüler

PUBG isimli oyun söz konusu olduğu zaman da öteki her online oyunda yer aldığı gibi hileciler oyun keyfimizi baltalayabilmek amacı ile ellerinden geleni yapmaktalar.

İnternet Kafede PUBG Oyununda Hile yapanları Dövdüler
İnternet Kafede PUBG Oyununda Hile yapanları Dövdüler Mahmut Şahan
Bu içerik 1490 kez okundu.

PUBG isimli oyun söz konusu olduğu zaman da öteki her online oyunda yer aldığı gibi hileciler oyun keyfimizi baltalayabilmek amacı ile ellerinden geleni yapmaktalar. Bluehole ise hileye karşı çok büyük bir savaş vermeye devam etse bile, güvenlik önlemlerini devamlı olarak arttırsalar da bu durum değişmemekte. Hileler bir yolunu bulmakta ve de oyun keyfimizi berbat etmeye devam etmekte.

İşte bahsi geçen bu hileciler hızlı bir şekilde bulunup oyundan uzaklaştırılmaya devam edilirken, bazen ise fazlasıyla ilginç olaylar yaşanabilmekte. Çin’de gerçekleşmiş olan bir olayda, hile gerçekleştiren oyunculara cezayı Bluehole firmasından daha önce öteki oyuncular kesmiş. İnternet kafe içerisinde yaşanmış olan bu olayda, sinirlerine hakim olamayan oyuncular, hile yapan kişilere resmen bir meydan dayağını attılar.

Söz  olan konusu hileden de sizlere bahsetmeliyiz. Son dönemler içerisinde bir hayli aktif durumda bulunan bu hile oyunda yer alan karakterinize inanması zor bir hareket hızı kazandırmakta. Bu şekilde ise diğerleri tarafından takip edilebilmesi olanaksız bir duruma gelmektesiniz.

İşte Çin içerisinde bu şekilde oyunu oynamakta olan biri internet kafe içerisinde şiddete maruz kalmış oldu. Yaşanmış olan bu ilginç olay ise akıllı telefon üstünden saniye saniye videoya kayıt altına alınırken, kaydı gerçekleştirmiş olan kişi olayı YouTube platformuna da kaydetti.

çin pubg hile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi