iOS 10.3.2 Beta 4 Geliştiriciler İçin Yayınlandı

Apple, iPhone cihazları için yayınladığı mobil işletim sistemi iOS’a sık sık güncellemeler getirmeye devam ederken, bu kez 10.3 sürümüne dair birkaç yamayı aylık eksende, her zamankinden daha hızlı sunacak gibi görünüyor zira 10.3 sürümünden şikayetler çok fazla...

iOS 10.3.2 Beta 4 Geliştiriciler İçin Yayınlandı
iOS 10.3.2 Beta 4 Geliştiriciler İçin Yayınlandı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 806 kez okundu.

Apple iPhone kullanıcıları, özellikle 6 ve 6s dolayımındaki pek çok cihazın, 10.3 ve 10.3.1 sürümlerine geçtikten sonra bataryasının çok hızlı boşaldığı konusunda şikayetçiler. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve Airpods’umu bul gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran iOS sürümünün, aynı zamanda dahili hafızada yer açtığı da konuşuluyordu. Dahili hafızada dosya sistemi değişikliği sayesinde yer açtı açmasına, ancak; batarya konusunda çok önemli sorunları 10.3.1’de dahi varlığını korumakta. Apple’ın iOS geliştiricilerinin 10.3.2 sürümü ile bu batarya probleminin önüne geçeceği konuşuluyor ve bu sürümün 4. Beta hali geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Neler içeriyor?

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS’un son beta sürümünde de, Siri’ye sunulan araç komutlarında birtakım güncellemelere gidildiği söyleniyor ancak 10.3.2 sürümünde asıl beklenen olay hiç şüphesiz batarya konusundaki güncelleme olacak.

İlerleyen haftalarda kavuşabileceğimiz 10.3.2 sürümü ile sizce, Apple batarya konusunda düzeltmeye gidecek mi?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi