iOS 11 İçerisinde WiFi Konusundaki Çile

iOS 11 işletim sisteminin WiFi ile birlikte Bluetooth gibi özellikleri kontrol merkezi içerisinden kapatmanıza karşın komple kapatmamakta olan çok yeni bir tane daha özelliğe sahip durumda.

iOS 11 İçerisinde WiFi Konusundaki Çile
iOS 11 İçerisinde WiFi Konusundaki Çile
Bu içerik 707 kez okundu.

iOS 11 işletim sisteminin WiFi ile birlikte Bluetooth gibi özellikleri kontrol merkezi içerisinden kapatmanıza karşın komple kapatmamakta olan çok yeni bir tane daha  özelliğe sahip durumda.

iOS 11 işletim sisteminin WiFi konusunda gerçekleşen bu tutumu Apple şirketinin kullanıcılarını asıl sıkmış olan konudur. Kullanıcılar ise Reddit gibi popüler durumdaki ortamlar içerisinde, Bluetooth’un gün içinde çok daha fazla kullanılmamış olduğunu ve manuel kapatmanın hiç bir şekilde problem yaşatmamakta olduğunu lakin WiFi kısmında ise konunun adeta çileye dönüşmüş olduğunu açık bir şekilde belirtti.

Bu konu ile ilgili olarak Apple şirketinin resmi bir açıklaması da mevcut. Bu bahsi geçen durumun gerekçesi şeklinde Apple ekosisteminde yer alan öteki cihazlar ile etkileşimi daha fazla hızlandırmak açısından yapılmış bir yenilik olduğu açık bir şekilde  gösterildi. Her ne kadar pratik bakıldığında mantıklı gibi gözükmekte olan bu yenilik, iOS 11 işletim sisteminin batarya problemi ile birleştikten sonra çok daha ciddi bir boyuta ulaşmış oluyor.

Bakalım bundan sonraki süreç içerisinde Apple şirketi, sürekli olarak yaılmakta olan bu şikayetlerin farkına vararak ortaya çıkmış olan bu problem ile ilgili alternatif bir çözüm önerisi sunup kullanıcıların yaşamakta olduğu bu çileye dönüşmeyi başaran problemi çözmeyi başarabilecek mi?

apple ios 11 wifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi