iOS 11 İşletim Sisteminde Tarih Konusunda Hata

Güncelleme denilmiş olduğu anda akla gelen ilk adlardan bir tanesi olan Apple şirketi, geriye dönük sunmuş olduğu destek ve de yeniliklerle bütün kullanıcılarını memnun etmeyi sürdürmekte

iOS 11 İşletim Sisteminde Tarih Konusunda Hata
iOS 11 İşletim Sisteminde Tarih Konusunda Hata Mahmut Şahan
Bu içerik 810 kez okundu.

Güncelleme denilmiş olduğu anda akla gelen ilk adlardan bir tanesi olan Apple şirketi, geriye dönük sunmuş olduğu destek ve de yeniliklerle bütün kullanıcılarını memnun etmeyi sürdürmekte. Bugünde iOS 11.1 sürümü ve de üstü sürüm yüklü bulunan Apple şirketinin cihazları beklenmedik bir biçimde kendini tekrardan başlattı. iOS 11 sürümünün tarih hatası şeklinde adlandırılan bu problem, dünyanın 4 bir tarafından yaşanmakta.

Bugün ise yani, 2 Aralık 2017 tarihi içerisinde iOS 11.1 sürümü ve de üstü sürüm çalıştırmakta olan pek çok değişik Apple şirketinin cihazı (iPhone X modeli, iPhone 7 modeli, iPhone 8 modeli de dahil), beklenmedik bir biçimde kendini tekrardan başlattı veyahut devamlı olarak başlatmakta.

Bu problemin, bir günde birden çok bildirim veyahut hatırlatıcı göndermekte olan uygulamalar tarafından tetiklenmiş bir iOS işletim sisteminin hatasından kaynaklanmış olduğu düşünülmekte.

Dolayısı ile, cihazınız eğerki bir taraftan başlatma döngüsünde sıkışmış ise, problemi düzeltmek amacıyla bu tür uygulamalardan gelmiş olan bildirimleri kapatmayı  da deneyebilirsiniz. Alternatif bir şekilde, problem giderilene kadarki süre içerisinde cihazınızın tarihini 1 Aralık tarihine geri döndürmeyi de deneyecek olmalısınız..

Apple şirketinin yardım destek hattı, hali hazır bir şekilde problemi onayladı ve  de çözüm önerileri sunmaya başlamış oldu. Hatta o şekilde ki destek hattı şu an içerisinde hatadan etkilenmiş olan kullanıcıların aramaları sebebiyle kilitlenmiş halde.

apple ios 11 tarih sorunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi