iOS 11.1.1 Sürümündeki Batarya Performansı Çok Kötü

Apple şirketinin geçmiş olduğumuz hafta yayınlamış olduğu iOS 11.1.1 isimli sürümü batarya performansının açısından yapılmış olan testlere bakılırsa iOS 11.1 isimli sürümüne göre çok daha kötü bir performans sergilemekte.

iOS 11.1.1 Sürümündeki Batarya Performansı Çok Kötü
iOS 11.1.1 Sürümündeki Batarya Performansı Çok Kötü Mahmut Şahan
Bu içerik 746 kez okundu.

Apple şirketinin geçmiş olduğumuz hafta yayınlamış olduğu iOS 11.1.1 isimli sürümü batarya performansının açısından yapılmış olan testlere bakılırsa  iOS 11.1 isimli sürümüne göre  çok daha kötü bir performans sergilemekte.

Apple şirketi, iOS 11 sürümü ile beraber başlamış olan batarya problemlerini bir türlü çözmeyi başaramadı. iOS 11.1 sürümü ile birlikte biraz düzelse bile kullanıcılar bataryanın açsından iOS 10 isimli sürümünü çok fazla arayacaklar gibi görünmekte.

Apple şirketinin geçmiş olduğumuz hafta büyük bir heyecanla yayınlamış olduğu iOS 11.1.1 ismine sahip olan sürümde batarya problemi için bir derman olmadı. iAppleBytes platformunun tarafından yapılmış olan testler ise iOS 11.1.1 ismine sahip olan sürümün batarya performansı şeklinde bakıldığında iOS 11.1 ismine sahip olan sürümün gerisinde kalmış olduğunu açık bir şekilde gösteriyor.

iAppleBytes isimli platform, iPhone 5s modeli, iPhone 6 modeli, iPhone 6s modeli ve de iPhone 7 modeli üstünde  iOS 11.1 ismine sahip sürüm  ile iOS 11.1.1 ismin sahip olan sürümü karşılaştırdı. Geekbench 4 isimli pil testine tabi tutulmuş olan bu cihazlarda iPhone 6s  modeli hariç öteki cihazlar iOS 11.1 ismine sahip olan sürüme göre çok daha düşük bir performansı sergilemiş oldu. 

apple ios 11.1 ios 11.1.1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi