iOS 11'i Kullananların Şikayetleri Bitmek Bilmiyor

iOS 11 sürümü geçtiğimiz günler içerisinde remi bir şekilde yayınlandı ve de ilk raporlara bakıldığında kullanıcıların %10'luk bir kısımdan daha fazlası cihazlarını en yeni olan bu sürüme güncellemiş oldu.

iOS 11'i Kullananların Şikayetleri Bitmek Bilmiyor
iOS 11'i Kullananların Şikayetleri Bitmek Bilmiyor Mahmut Şahan
Bu içerik 1100 kez okundu.

iOS 11 sürümü geçtiğimiz günler içerisinde remi bir şekilde yayınlandı ve de  ilk raporlara bakıldığında kullanıcıların %10'luk bir kısımdan daha fazlası cihazlarını en yeni  olan bu sürüme güncellemiş oldu.

Yeni  yayınlanmış olan bu sürüm, pek çok yeni özellikle beraber geliyor olmasına rağmen kullanıcılar tarafından çok değişik problemler ile gündemdeki yerini korumaya da devam etmekte.

İnternet üzerinde Twitter ile birlikte Reddit ve de öteki platformlar içerisinde iOS 11 sürümü ile alakalı olarka pek çok şikayet mevcut.

Bu bahsi geçen şikayetlerin büyük bir kısmı ise cihazların batarya ile ilgili performanslarının düşmüş olduğu ve çeşitli uygulamalar içerisinde problemler yaşanmakta olduğu yönünde. Bir takım kullanıcılar uygulamaların açılış zamanlarının eski oranla yavaşlamış olduğunu söylerken, bir takım kullanıcılar genel bir şekilde telefonlarında çok ilginç problemlerin ortaya çıkmış olduğunu söylemekte. 

Tabii ki de her yeni büyük gerçekleşen sürüm güncellemesinin ilk ayağında bu şekilde problemler olabileceğini de hiç bir şekilde unutmamak gerekli. Çünkü geçmiş olduğumuz bu büyük sürüm güncellemeleri içerisinde de benzeyen durumlar yaşanmış, fakat yapılan yeni güncellemeler ile birlikte bu problemler aşılmış idi. 

Büyük bir ihtimal ile Apple şirketinin tarafından sunulacak  olan 11.01 ve öteki güncellemelerle beraber bu problemlerin aşılacak olduğunu da söyleyebiliriz. 

apple iphone ios 11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi