iOS İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni kazandığı güncelleme ile grup ve fotoğraf düzenlemeleri için geliştirilmiş özellikler kazandı.

Geçtiğimiz günlerde Android için gelen WhatsApp güncellemesi nihayet iOS platformu için de yayınlandı. Yeni gelen güncelleme bir çok özelliği ve eğlenceyi de beraberinde getirdi.

Güncelleme ile birlikte akıllı telefonunuz üzerinden çektiğiniz fotoğrafların üzerine yazı yazabilir, şekiller çizebilir hatta üzerine farklı emojiler ekleyebilirsiniz. Çeşitli yazı tipleri ve resim çizimleri için fırçaları beraberinde getiren güncelleme ile birlikte yeni WhatsApp sürümü AppStore mağazasından indirilebilir. Bunun yanında hemen hemen Snapchat‘te bulunan tüm mesajlaşma özellikleri ve efektleri de tasarım değişikliği ile yeni güncel WhatsApp’a gelmiş görünüyor.

WhatsApp İle Grup Daveti Artık Daha Kolay

Yeni WhatsApp güncellemesi ile birlikte yöneticisi olduğunuz gruba üye daveti için verilen bir linki davet ettiğiniz kişiye mesajla iletmek yeterli olacak. İlgili kişi bu link bağlantısı ile anında grubunuza üye olabilecek.

Bu özellikle birlikte eski sürümlerde bulunan numara paylaşıp rehbere ekledikten sonra davet gönderme olayı da tarihe karışmış oldu.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı