iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'ın Kırmızı Renkli Modelleri Tanıtıldı!

Apple'ın uzun süredir çıkartacxağı söylenen kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri sonunda tanıtıldı. İşte Apple'ın kırmızı renkli yeni iPhone modelleri!

iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'ın Kırmızı Renkli Modelleri Tanıtıldı!
iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus'ın Kırmızı Renkli Modelleri Tanıtıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 1248 kez okundu.

Apple'ın bir süredir yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın kırmızı renk sürümünü tanıtılacağı konuşuluyordu. Apple'ın (PRODUCT) RED ürünleri bilindiği gibi kırmızı rengiyle dikkat çekiyor ve Apple bu ürünleri bir amaç uğruna üretiyor. 

AIDS ile mücadeleye çok önem veren Apple bu anlamda kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Apple'ın (PRODUCT) RED ürünlerini satın alan kullanıcılar Global Fund'a bağışta bulunuyordu. Apple'ın (PRODUCT) RED ürünlerine Apple'ın en önemli ürünü olan iPhone'da dahil oldu. Apple'ın (PRODUCT) RED ürünleriyle birlikte Global Fund'a 130 milyon dolarlık bir bağışta bulunduğu biliniyor. Apple'ın bu bağışı iPhone 7 (PRODUCT) RED ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED ile daha çok katkı yapacak gibi görünüyor.

Sadece 128 GB Ve 256 GB'lık Seçenekleri Olacak!

Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın (PRODUCT) RED Special Edition sürümü olarak adlandırılan bu iPhone modelleri koyu kırmızı rengiyle oldukça etkileyici ve büyüleyici görünüyor. Tıpkı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'un Simsiyah renk seçeneğinde olduğu gibi 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle gelecek olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın (PRODUCT) RED sürümlerinin başlangıç fiyatları 4.299 TL olarak açıklandı. 

Apple (PRODUCT) RED ürünü olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini Türkiye'de nisan ayında itibaren satışa sunulacak. Bakalım (PRODUCT) RED iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli kullanıcılar tarafından iyi bir tepki görebilecek mi? 

 

apple (PRODUCT) RED iphone iphone 7 iphone 7 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi