iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Yeni Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!

Apple bilindiği gibi dün yeni kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini tanıtmıştı. Tasarımcılar şimdi de Kırmızı - Siyah iPhone modelinin tasarımını yayınladı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Yeni Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı!
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Yeni Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 1637 kez okundu.

Apple dün sürpriz bir şekilde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın kırmızı renkli modelini satışa çıkartmıştı. Apple'ın kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modeli kullanıcıları ikiye böldü. Bir kısım yeni iPhone rengini çok severken diğer bir kısım bu rengi asla tercih etmeyeceğini belirtiyor. Ayrıca kullanıcıların ayrılık yaşadığı bir diğer konu ise telefonun ön yüzeyinin betaz değil de siyah olması yönünde. 

Kullanıcıların bu isteklerini duyan, Benjamin Geskin adında bir tasarımcı siyah ve kırmızı renklerle ön plana çıkıyor. Apple'ın satışa sunduğu Kırmızı - Beyaz modelinden daha etkili olan Kırmızı - Siyah renklere sahip bu model kullanıcıların ilgilisi daha çok çekebilecek türden.

 Apple'ın AIDS ile mücadele için özel olarak ürettiği (PRODUCT) RED serisine kattığı yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde 32 GB'lık depolama alanı bulunmuyor. Sadece 128 GB ve 256 GB'lık depolama alanıyla satışa sunulan özel iPhone modellerinden iPhone 7'nin fiyatı 4.299 TL'den başlarken iPhone 7 Plus modelinin başlangıç fiyatı ise 4.949 TL olarak karşımıza çıkıyor. 

 

apple product red iphone 7 iphone 7 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi