iPhone 7’de Can Sıkan Bluetooth Sorunu!

Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 daha ülkemize gelmeden sorunları ortaya çıktı! İşte iPhone 7'de ortaya çıkan Bluetooth sorunu ve çok daha fazlası!

Apple’ın yeni akıllı telefonu olan iPhone 7 Apple’ın başına dert açıyor. Apple’ın yeni iPhone modeli de bir takım sorunlarla geliyor.

iPhone 7’de Kritik Bluetooth Hatası!

Apple’ın yeni iPhone modelinde Bluetooth sorunu olduğu konuşuluyordu. Bu durumun sadece iPhone 7’de değil iOS 10‘da da olduğu ortaya çıktı. Ünlü teknoloji siteleri olan 9to5 Mac ve Gizmodo gibi dev sitelerin kullanıcılara yöneltmiş olduğu anketler de sonuçları yeniden gösterdi. Ankete katılan kullanıcıların büyük bir kısmı Bluetooth sorunuyla karşılaşıyorlar.

Konu ile ilgili Apple tarafından herhangi bir açıklama gelmezken pek çok kişiye göre bu sorun yazılımsal. Bu sorunun gerilmesi iOS 10’un gelecek sürümünde mümkün olacaktır şeklinde düşünülse de kullanıcıların yeni güncelleme gelene kadar bu durumu düzeltmeleri için yapmaları gereken Bluetooth’u kapatıp yerine USB üzerinden bağlantınızı gerçekleştirmeniz. Kullanıcılardan gelen yorumlara göre bu sorun bu şekilde çözülüyor.

Ayrıca pek çok kişi Apple’ın bu sorunu çözemeyeceğini ve böylelikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta kaldırmış olduğu 3.5 mm kulaklık girişini geri getirebilir. Bakalım Apple akıllı telefonlarında olan bu Bluetooth sorununu nasıl aşacak bunların hepsini göreceğiz.


1 Yorum

Yorum Yap
  1. nurdan
    Ekim 04, 15:06 nurdan

    iphone7nin hiçbir ekstrası yok. almaya değmez.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı