iPhone 8 Modelindeki Problem Güncellemeyle Çözülecek

Apple şirketi bugün, iPhone 8 modeli ile gerçekleştirilen görüşmelerin esnasında ortaya çıkmış olan gürültü problemini çözebilmek amacı ile bir tane güncelleme yayınlayacak olduğunu resmi bir şekilde açıkladı.

iPhone 8 Modelindeki Problem Güncellemeyle Çözülecek
iPhone 8 Modelindeki Problem Güncellemeyle Çözülecek Mahmut Şahan
Bu içerik 744 kez okundu.

Apple  şirketi bugün, iPhone 8 modeli ile gerçekleştirilen görüşmelerin esnasında ortaya çıkmış olan gürültü problemini çözebilmek amacı ile bir tane güncelleme yayınlayacak olduğunu resmi bir şekilde açıkladı.

 

Geçmiş olduğumuz hafta Cuma günü satışa çıkmış olan yeni iPhone telefon modelleri görüşme sırasında çok cızırtılı sesler gelmiş olduğu ve görüşmeler esnasında zaman zaman kesintiler yaşanmış olduğu ile alakalı olarak bazı kullanıcılardan şikayetler gelmeye başlamıştı.


Bir  tane Apple  şirketinin yetkilisi, Verge’ye yapmış olduğu açıklama içerisinde bu problemi çözmek amcı ile bir yazılım güncellemesi yayınlayacak olduklarını söyledi. Apple şirketinin sözcüsü, problemin kullanıcılarının tamamını etkilememekte olduğunu, firmanın bu durumun farkında bulunduğunu ve de  problemi çözecek olduklarını açık bir şekilde bildirdi.

Cihazlar içerisinde kulaklık ve de hoparlör ile görüşme yapıldığı esnada herhangi bir problem yaşanmamakta. Kullanıcılar değişik yöntemler ile yaşanmakta olan probleme bir çözüm bulmaya çalışmaktalar. Yazılım tekrardan yüklenmiş olsa bile zaman zaman tekrardan ses problemleri yaşanmaya devam etmekte.

Apple şirketi ise, dün itibari ile iOS 11.01 isimli yeni sürümünü yayınladı. Lakin görünüşe bakılır ise bu güncelleme yukarıda bahsi geçen soruna hiç bir şekilde çözüm getirmiyor. Kullanıcıların ise bir sonraki gelecek güncellemeyi beklemekten başka herhangi bir çaresi yok gibi görünmekte.

apple ios 11 iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi