iPhone 8 Modelini Almak İçin Sadece 2 Kişi Sıradaydı

Çin içerisinde iPhone 8 modeli için Apple Store üzerinde oluşturulan sıraya yalnızca 2 kişinin girdiği açıklandı. Görünüşe bakılır ise pek çok insan 3 Kasım 2017 tarihi içerisinde satışa çıkacak olan iPhone X modelini beklemekte.

iPhone 8 Modelini Almak İçin Sadece 2 Kişi Sıradaydı
iPhone 8 Modelini Almak İçin Sadece 2 Kişi Sıradaydı Mahmut Şahan
Bu içerik 752 kez okundu.

Çin içerisinde iPhone 8 modeli  için Apple Store üzerinde oluşturulan sıraya yalnızca 2 kişinin girdiği açıklandı. Görünüşe bakılır ise pek çok insan 3 Kasım 2017 tarihi içerisinde satışa çıkacak olan  iPhone X modelini beklemekte.


Pek çok ülke içerisinde satışına başlanmış olan iPhone 8 modeli ile iPhone 8 Plus modeli için görünüşe bakılır ise geçmiş senelerde oluşan kuyruklar bu sene içerisinde hiç bir şekilde oluşmadı.

Çin Devleti'nde yer alan West Lake bölgesi içerisinde bulunan Apple Store'da, iPhone 8 modeli ile iPhone 8 Plus modeli için çok uzun bir güvenlik şeridi oluşturulmuş olmasına karşın, sırada yalnızca 2 kişi bulunmaktaydı.

Mağazanın görevlileri ise, yeni duyurulmuş olan iPhone modellerini veyahut Apple Watch Series 3 modelini almayı isteyen müşterilerin daha önceden kayıt yaptırmış olmasının gerekli olduğunu söyledi. Öte yandan mağazaya gelmiş olan bir kişi iPhone 8  modelindeki telefonu aldığını söylerken, bir başkası ise arkadaşına hediye etmek amacı ile Apple Watch almış olduğunu söyledi.

Belki de bu sene içerisinde böylesi bir durumun görülmüş olma nedeni iPhone X modelinden ötürü olabilir. Çerçevesiz tarafımı ile birlikte daha fazla ilgi çekmeye başlamış olan cihaz, 3 Ekim 2017 tarihi itibari ile satışa çıkmış olacak. Bakalım 3 Ekim  2017 tarihi gelmiş olduğunda mağazalarda tam olarak nasıl bir hareketlilik yer alıyor olacak. 

çin apple iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi