iPhone 8 Modelinin Kasası Kafaları Karıştırdı

Son zamanlar içerisinde iPhone 8 modeline ait olan pek çok fotoğraf sızdı ve de iPhone modelinin aşağı yukarı neye benzeyecek olduğu hakkında bizlere ipuçlarını verdi.

iPhone 8 Modelinin Kasası Kafaları Karıştırdı
iPhone 8 Modelinin Kasası Kafaları Karıştırdı Mahmut Şahan
Bu içerik 821 kez okundu.

Son zamanlar içerisinde iPhone 8 modeline ait olan pek çok fotoğraf sızdı ve  de iPhone modelinin aşağı yukarı neye benzeyecek olduğu hakkında bizlere ipuçlarını verdi. 

Yeni sızan görüntüler ise yine kafa karıştırdı. Önceki sızıntılarda iPhone 8'in dikey kamera ve ekrana yerleşik parmak izi okuyucu ile geleceği idda edilmişti. Yeni sızan görüntüler de bu iddaları doğrular nitelikte.


Yeni kılıfların çift kamera için dikey bir yuva bulundurduğu ve parmak izi okuyucu için ise boşluk olmadığı ortaya çıktı.

Görüntülerin muhtemelen orijinal Apple kılıfları olduğu ve yeni renkler içerdiği görülüyor. Mevcut olan kılıf çeşitlerinden Apple'ın renk yelpazesinin bu kadar sınırlı olmayacağını bildiğimiz için bunlar iPhone 8 kılıflarının sadece bir kısmı olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer bir muhtemel teori ise bildiğiniz gibi Touch ID'nin kilit tuşuna entegre edilmesi. Apple'ın ekran/kasa oranını yükselteceği yeni iPhone 8'de en büyük bilmece parmak izi okuyucusu olmaya devam ediyor.

Yeni eklenecek kılıflarla İphone kılıfları daha geniş bir renk yelpazesine sahip olacak ve böylece Eylül ayında çeşit çeşit iPhone 8 kılıfları ile tanışacağız.

iphone iphone 8 kasa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi