iPhone 8 Tekrardan Göründü

iPhone 8 modeli ile alakalı olarak yeni haberler tekrardan gün yüzüne çıkmış oldu. Son zamanlarda sürekli olarak sızıntı haberleri ile birlikte karşımıza çıkmış olan iPhone 8 modeli, tasarımı ve de özellikleri şekillenmeyi sürdürüyor.

iPhone 8 Tekrardan Göründü
iPhone 8 Tekrardan Göründü Mahmut Şahan
Bu içerik 1637 kez okundu.

iPhone 8 modeli ile alakalı olarak yeni haberler tekrardan gün yüzüne çıkmış oldu. Son zamanlarda sürekli olarak sızıntı haberleri ile birlikte karşımıza çıkmış olan iPhone 8 modeli, tasarımı ve  de özellikleri şekillenmeyi sürdürüyor.

Bugün gelmiş olan sızıntı haberleri ile beraber, iPhone 8 modelinin iddia edilmiş olan çerçevesiz ekranı yeniden gözler önüne serilmiş oldu.

Apple  şirketi bu sene içerisinde 3 tane yeni telefonu ile karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. iPhone 7s modeli ile birlikte iPhone 7s Plus  modeli ve de çok farklı bir tasarım anlayışı ile beraber kullanıcıların huzuruna sunulacağı açıklanan yeni iPhone 8 modelinin maketi bir defa daha görünmüş oldu.

5.8 inç boyutunda çerçevesiz ekranı ile çok değişik bir tasarım ile çıkacağı sızıntılanan iPhone 8 modelinde bazı söylentilerde de ön plana atılmış olduğu gibi Touch ID sanal bir duruma getirilecek. 

OnLakes'in sızdırmış olduğu iPhone 8 modelinin görseli, mağaza rafları içerisinde karşımıza çıkacak olan tasarımın bu olduğu açıkça vurgulandı. Sızdırılmış olan görüntüleri daha yakın bir şekilde inceleyecek olursak, telefonun ön paneli içerisinde kamera deliğinin yer almadığını da görmekteyiz. 

Galaxy S8 modeli içerisinde köşeli ekrandan  çok daha köşeli bir tasarımı bulunan iPhone 8 modeli, cam arka paneli ile birlikte dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. iPhone 7 modelinin kalınlığı ile nerede ise aynı kalınlık oranlarıyla gelecek olan bu yeni telefon ise, dikey biçimde konumlandırılmış çift arka kamerası ile 10'uncu seneye özel bir tasarım anlayışına da sahip olarak gelecek.

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi