iPhone 8'e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı!

Apple'ın bu yılın sonlarına doğru tanıtacağı yeni iPhone modeliyle ilgili her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ederken son olarak iPhone 8'in bilgisayar tasarımları ortaya çıktı.

iPhone 8'e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı!
iPhone 8'e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 857 kez okundu.

Apple'ın bu yılın sonlarına doğru tanıtacağı iPhone 8 modeliyle ilgili olarak her geçen gün yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak Apple'ın yeni iPhone modelinde yan yana çift kamera kullanmayacağı bunun yerine çift kamerayı alt alta kullanacağı ortaya çıkmıştı. Apple'ın ortaya çıkan yeni iPhone 8 konseptinde ise bu durum açıkça ortaya çıktı.

iphone-6

Güvenilir kaynakların başında gelen Engadget tarafından yayınlanan görseller aksesuar alanının önemli bir firmasına dayandırılıyor. Ortaya çıkan görsellere göre görünen o ki Apple iPhone 6 ile birlikte benimsediği tasarım anlayışını gelecek model de de sürdürmeye devam edecek.

Sızdıran görsellere göre Apple'ın yeni iPhone modelinde kameralar yan yana değil de alt alta konumlandırılacak. Ayrıca Apple'ın yeni iPhone modeli diğer iPhone'lardan farklı olarak kablosuz şarj özelliğiyle gelecek.

Yeni iPhone modelinde her zaman olduğu gibi bir Plus modeli de olacak ancak diğer Plus modellerinin 5.5 inç büyüklüğünde olmasına rağmen bu yeni iPhone modelinde ekran boyutu 5.8 inç boyutuna yükseltilecek. Klasik iPhone modeli ise 4.7 inç ekran boyutundan 5.0 inç ekran boyutuna yükseltilecek.

iphone-8

Ortaya çıkan bu görseller şimdilik sadece bilgisayar tasarımından ibaret ve güvenilirlikten uzak. Ancak ilerleyen günlerde bu durumun netleşmesi bekleniyor. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi