iPhone 8’in Yazılımı Geç Gelebilir

Birkaç özelliğinin sunum tarihine yetişmesi beklenmeyen iPhone 8’in, yazılımının da bu zamana kadar cihaza eklenebileceği öngörülmüyor.

iPhone 8’in Yazılımı Geç Gelebilir
iPhone 8’in Yazılımı Geç Gelebilir Ezgi Eroğlu
Bu içerik 626 kez okundu.

Bu senenin Apple için özel bir sene olması beklentileri de yükseltmekte. Bu sene onuncu yılını kutlayacak olan firma iPhone 8 için özel bir çalışma yapıyor. Teknoloji ve sahip olduğu bazı özellikleri ile dikkat çekici bir model olması bekleniyor. Her konuda ince eleyip sık dokuyan firmanın bazı sorunlar ile de karşı karşıya olduğu görülüyor. Buda telefonun en önemli iki özelliğinin sunum tarihine kadar yetişmeme durumunu göz önüne çıkarıyor.


Telefonun donanımında herhangi bir sıkıntı bulunmazken, yazılım konusunda ise bazı sıkıntılarla karşı karşıya. En önemli yazılım sorununun kablosuz şarj özelliğinin tamamen hazır olmaması. Bu durum ise kullanıcıları uzun süreli şarj konusunda mutlu edeceğe benzemiyor.


Bu sorunu çözmesi için cihazın yazılımının en iyi ve en üst düzeyde olması gerektiği için iPhone 8’in çıkış tarihinin geç olacağı düşünülüyor. Cihazın yazılımını en üst düzeye çıkarmadan yayınlamayı düşünmeyen firma, yazılım sorununu çözer çözmez cihazı piyasaya sürecek.
3D algılayıcı yazılımında herhangi bir sorun bulunmayan cihazın, parmak izi okuma yazılımında da bir sorun bulunmuyor.


Ekim ayından önce piyasaya sürülmesi beklenmeyen telefonun her ne kadar sorunu ve sıkıntıları olsa da kullanıcılarını pek fazla bekletmeyecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi