iPhone SE 2 Geliyor Mu?

iPhone SE'ya yeni bir güncelleme geleceği iddiası, piyasada heyecanlı bir bekleyişe sebep oldu. Farklı ve kendinze özgü kasası olacağı iddia edilen SE 2 bakalım çıkacak mı.

iPhone SE 2 Geliyor Mu?
iPhone SE 2 Geliyor Mu? Ezgi Eroğlu
Bu içerik 1669 kez okundu.

Apple’ın şık tasarıma ve yüksek donanım özelliklerine sahip olan Special Edition olarak adlandırılan iPhone SE’ye yeni bir güncelleme geleceği gündemde.

Mart ayında SE modeli için 32 GB ve 128 GB olmak üzere depolama farklılıkları ile iki farklı versiyonunu tanıttı. Son günlerde SE modeline güncelleme yapılacağı yönünde söylentiler çoğaldı. Kullanıcılar da bu söylentilerden sonra 2017 yılı için iPhone SE’ye yeni bir güncelleme gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladı.

Fransa’dan iGeneration isimli bir kaynağa göre, Ağustos ayında yeni bir güncelleme gelecek ve lansmanı yapılacak. 399 Euro’dan satışa sunulacak iPhone SE 2’nin iPhone 7 donanımları ile çıkma ihtimali de var. Bilindiği üzere iPhone SE, bir önce piyasaya çıkan modelin donanımına sahip olarak piyasaya sürülmüştü. Bu açıdan bakıldığında Ağustos ayında, iPhone 7 donanımına sahip olacağı tahmin edilse de iPhone 5s kasasına sahip bir telefon görmeyeceğiz. Ancak piyasada kesin bir bilgi olmaması bu durumu tahminden öteye geçirmiyor. Farklı kaynaklardan farklı bilgiler gelmesi nedeni ile hakkında net bir bilgi olmayan iPhone SE 2, belki hiç de gelmeyebilir.  Başka bir kaynağa göre ise güzel bir iPhone sahibi olmak isteyenler iPhone SE 2’yi beklemeden iPhone SE satın almaları tavsiye ediliyor. Çünkü iPhone SE’nin yeni bir versiyonu çıkmayacağı söyleniyor.

Önümüzdeki günler ne gösterir bilinmez, ancak iPhone SE 2 merakı kesin bir açıklama gelene kadar dinmeyeceğe benziyor.

iphone se iphone se 2 iphone se 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi