iPhone SE Ve iPad Mini 4’ün Hafızası Arttı!

Apple’ın yeni iPad modelini kendi internet sitesi üzerinden tanıtmasının ardından iPhone SE ve iPad mini 4’ün hafızasını arttırdığı ortaya çıktı.

iPhone SE Ve iPad Mini 4’ün Hafızası Arttı!
iPhone SE Ve iPad Mini 4’ün Hafızası Arttı! Burak AYDIN
Bu içerik 1266 kez okundu.

Apple kısa bir süre önce internet sitesinin “store” bölümünü bakıma almıştı. Apple’ın bu hamlesi yeni ürünlerin geleceği yönünde algılanmış ve nitekim Apple yeni ürünlerini bu kapsamda tanıtmıştı. Yeni renk seçeneğine sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus derken Apple yeni bir iPad modeli tanıtmıştı.

Apple’ın bu yeni ürünleriyle birlikte en ufak ama güçlü iPhone olen iPhone SE’nin sunulan en düşük hafıza seçeneğini 16 GB’dan 32 GB’a çıkarttığı ortaya çıktı. Apple ayrıca iPhone SE’nin 128 GB dahili depolama alanına sahip modelini de satışa sundu. Apple’ın bu kararıyla birlikte Apple tarihinde önemli bir yeri olan ve şirketin vazgeçemediği 16 GB dahili depolama alanı seçeneği tarih olmuş oldu.

Bir diğer yandan Apple iPad mini 4 modeli için de benzer bir politika izleyerek 32 GB ve 64 GB dahili depolama alanına sahip sürümlerini satıştan kaldırdı. Apple’ın iPad Mini 4 modeli artık sadece 128 GB’lık bir depolama alanına sahip olacak satışa sunuluyor. Apple’ın iPhone SE ve iPad Mini 4 modellerinden fiyat değişikliğinin olmaması ise dikkat çekiyor.

apple iphone iphone se ipad ipad mini 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi