iPhone X Modeli Yeni Bir Problemle Gündeme Geldi

Ülkemiz içerisinde 24 Kasım tarihi içerisinde resmi bir şekilde satışa sunulacak olduğu açıklanan iPhone X modeli ile alakalı olarak kullanıcılar türlü problemler ile karşılaşmaya devam etmekte.

iPhone X Modeli Yeni Bir Problemle Gündeme Geldi
iPhone X Modeli Yeni Bir Problemle Gündeme Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 1020 kez okundu.

Ülkemiz içerisinde 24 Kasım tarihi içerisinde resmi bir şekilde satışa sunulacak olduğu açıklanan iPhone X modeli  ile alakalı olarak kullanıcılar türlü problemler ile karşılaşmaya devam etmekte. OLED ekranla alakalı olarak çıkan problemlere şimdi bir de ahize bölümünden gelen bozulma ve de uğultu sesleri eklenmiş oldu.

Bazı kullanıcılar ise son sese yakın durumdayken veyahut konuşmayı hoparlöre aldıkları zaman bu seslerle karşılaşmış olduklarını, bazıları da yüksek ses ile hoparlör kullandıkları esnada ses doğruluğu problemleri ve çatlama sesleri duymuş olduklarını söylüyor. Hatta ses %50 seviyesinde iken bile bahsi geçen bu tuhaf seslerle karşılaşmış olanlar bulunuyor.

Bu problem nedeni ile Apple şirketinin kullanıcılardan bir tanesine ait cihazı değiştirmiş olduğu ancak yeni cihazda da aynı problemin ortaya çıkmış olduğu da ifade edilmekte. iPhone 8 modelleri içerisinde de benzeyen bir problem ortaya çıkmıştı fakat bu yalnızca yüksek sesteyken kendisini göstermekteydi. Apple şirketi de yazılım güncellemesi yolu ile bunu ortadan kaldırmayı başarmıştı.

Ne kadar iPhone X  modeli kullanıcısının bu problemden etkilenmiş olduğu da şu anda hiç bir şekilde bilinmiyor. Umarız ki firma, bu problemi de yazılım güncellemesi yolu ile kısa bir süre içerisinde çözmeyi başarır.

apple iphone x problem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi