İstanbul Akvaryum’da Yılbaşı Coşkusu Başladı; Yeni Yıla Özel Müzik Şölenini Kaçırmayın!

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olarak 17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da yeni yıl heyecanı erken başlıyor. 23 ve 30 Aralık Cumartesi günleri saat 13.00- 15.00 arası sürpriz bir grubun sahne alacağı İstanbul Akvaryum, tüm ziyaretçilerini, keyifli ve müzik dolu bir keşfe davet ediyor.

İstanbul Akvaryum’da Yılbaşı Coşkusu Başladı; Yeni Yıla Özel Müzik Şölenini Kaçırmayın!
İstanbul Akvaryum’da Yılbaşı Coşkusu Başladı; Yeni Yıla Özel Müzik Şölenini Kaçırmayın! Nehir Karakoçak
Bu içerik 619 kez okundu.

Yılbaşı heyecanını İstanbul Akvaryum’un renkli dünyasında yaşamayı kim istemez? İstanbul Akvaryum yılbaşına özel, sualtı dünyasının büyüleyici güzelliğini müzik şöleniyle birleştiriyor. 23 ve 30 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’de başlayıp 15.00’e kadar sürecek bu müzik şöleninde muhteşem bir trio sahne alacak ve İstanbul Akvaryum ziyaretçilerine müzik dolu, keyifli dakikalar yaşatacak. 7’den 77’ye herkesin sevgilisi penguenlerden dünya üzerinde nadir bulunan palyaço balıklarına, Karadeniz’den Pasifik’e uzanan 17 tema ve bir Amazon Yağmur Ormanıyla görsel bir şölen sunan İstanbul Akvaryum, tüm ziyaretçilerini bu görsel şöleni müzik eşliğinde keşfe davet ediyor.

 

 

İstanbul Akvaryum Hakkında

 

17.000 nüfusuyla İstanbul Akvaryum, 2011 yılından itibaren dünya denizlerinde yaşayan balık türlerini yeni nesil teknoloji ve temalarıyla sergilemeye devam ediyor. Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17 tema ve 1 adet Amazon Yağmur Ormanıyla görsel bir şölen sunan İstanbul Akvaryum, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olma özelliğini de taşıyor. Dünya üzerinde oldukça nadir bulunan, palyaço balıklarından, limon köpekbalıklarına kadar pek çok türde balığı izleme fırsatı sunan İstanbul Akvaryum; alanları, ses ve ışıklandırma sistemleriyle de dünya denizlerinden sahneler sergiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi