İşte Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefonlardan istediğini alamayan HTC, sanal gerçeklik alanına yönelmeye devam ediyor. İlk olarak bu alanda HTC Vive modeliyle beraber kullanıcıların karşısına çıkan marka, şimdi ise HTC Vive Pro modeliyle karşımıza çıktı.

İşte Tüm Özellikleri ve Fiyatı
İşte Tüm Özellikleri ve Fiyatı hande erol
Bu içerik 329 kez okundu.

Akıllı telefonlardan istediğini alamayan HTC, sanal gerçeklik alanına yönelmeye devam ediyor. İlk olarak bu alanda HTC Vive modeliyle beraber kullanıcıların karşısına çıkan marka, şimdi ise HTC Vive Pro modeliyle karşımıza çıktı. CES 2018 fuarında tanıtılan HTC Vive Pro serisi sanal gerçeklik gözlükleri ise bir hayli ilgi çekmeyi başardı. Sektörde yeni bir dönem başlatacak olan yeni sanal gerçeklik gözlüklerinin özelliklerine geçelim.

HTC Vive Pro Tasarımı Yenilendi

HTC Vive Pro serisinin bağımsız özelliklerine geçmeden önce, modelin tasarımından söz etmek gerekiyor. HTC Vive Pro serisi tasarım kısmında önemli bir iyileştirme ile geliyor. Tamamen mavi renk tasarımına sahip olan serinin, ön yüzünde sensör alanları gibi boşluklardan oluşturulmuş bir tasarımı var.

HTC Vive Pro

Bunun yanında kask bölümü içinde arka ve üst kasnaklar olduğu gibi korunmuş. Ek olarak gözlüklere entegre olan kulaklıklarında kask bölümünde yer aldığını belirtelim. Tam kulak kısmına denk gelen kulak üstü kulaklık modellerinin dışa bağımlılığı tamamen ortadan kaldırdığı görülüyor.

HTC Vive Pro Özellikleri
Tasarım kısmında önemli yeniliklerin yapıldığı ve daha renkli bir hale getirildiği görülen HTC Vive Pro, özellikler kısmında da başarılı bir grafik çiziyor. Modelin içerisinde yer alan entegre ekranların, başka bir cihaza olan bağımlılığı en aza indirdiğini görüyoruz. OLED ekranları sayesinde tek göz için 1400 X 1600 çözünürlük değerine sahip olan HTC Vive Pro, 615 ppi değeri sayesinde en iyi sanal gerçeklik deneyimini sunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi