‘İyilik Kulübü’ Yeni Bölümü İle Pazar Akşamı TRT1’de!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, hasta, savaş mağduru, öksüz, yetim, şehit ve gazi çocuklarının dileklerini yerine getiren ‘İyilik Kulübü’ yeni bölümüyle 14 Ocak 2018 akşamı saat 23.30’da izleyici ile buluşacak.

‘İyilik Kulübü’ Yeni Bölümü İle Pazar Akşamı TRT1’de!
‘İyilik Kulübü’ Yeni Bölümü İle Pazar Akşamı TRT1’de! Nehir Karakoçak
Bu içerik 454 kez okundu.

Türkiye’nin her yerinden, hasta, savaş mağduru, öksüz, yetim, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen ‘İyilik Kulübü’ TRT 1 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

 

Yeni bölümünde 14 yaşındaki Havin Ayşe Baldaz’ın dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 14 Ocak Pazar akşamı saat 23.30’da TRT1’de izleyici ile buluşacak.

 

Havin Ayşe Baldaz Hatay'da yaşıyor ve yumuşak doku tümörü için tedavisine devam ediyor. Havin’in İyilik Kulübü’nden dileği, İstanbul'daki büyük akvaryuma gitmek, köpekbalıklarını görmek ve Youtuber Duygu Köseoğlu ile tanışmak…

 

Hatay'dan İstanbul'a gelen Havin ve ailesi güzel bir İstanbul gezintisinin ardından Florya'daki İstanbul Akvaryum'a gidecek. Burada Duygu Köseoğlu ve bir uzman eşliğinde akvaryumu gezecek. Balıklar ile ilgili tüm sorularının cevaplarını alacak olan Havin, hayallerini gerçekleştirmiş olacak.

 

Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan ‘İyilik Kulübü’ programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.

 

Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu’nun yaptığı, Işık Yönt ve Ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 14 Ocak Pazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.30’da TRT 1 ekranında olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi