John Wick Yapımcılarına Hitman Dizisi Emanet Edildi

Hitman isimli dizi söz konusu olduğu zaman aklınıza gelen ilk şeyi tahmin edebilmekte

John Wick Yapımcılarına Hitman Dizisi Emanet Edildi
John Wick Yapımcılarına Hitman Dizisi Emanet Edildi Mahmut Şahan
Bu içerik 842 kez okundu.

Hitman isimli dizi söz konusu olduğu zaman aklınıza gelen ilk şeyi tahmin edebilmekte. Dünya üzerindeki en karizmatik olan kiralık katili ve bir berbat olmak amacıyla, sinemaya uyarlanmış 2 tane farklı vasat film. Eh artık, sonuçlar böyle olduktan sonra insan bir takım şeylerinde video oyunu şeklinde kalmasını istemekte. Bugüne kadar çekilmiş olan bütün video oyun filmlerini de düşündükten sonra Hitman dizisi 

 çok daha bir riskli bir duruma bürünmüş oluyor.

Elbette ki bu endişelerimiz tek bir isim ile beraber yok oldu. Ajan 47‘nin dizi ile ilgili maceralarını hazırlayacak durumdaki FOX ile Hulu, John Wick isimli serisinin yapımcısı ve de yazarı olan Derek Kolstad‘a çok özel bir teklif götürdü.

Eğerki Kolstad kendisine götürülmüş olan  bu özel teklifi kabul eder ise, diziye ait olan pilot bölümünü çok iyi bir şekilde hazırlayacak. Aylık  bir şekilde abonelik sistemleri içerisinde pilot bölümler çok büyük bir hayati önem taşıdığından dolayı Hulu  bu diziyi hiç bir şekilde riske etmeyi de istemiyor. Bunun benzeyen bir örneğini ise Netflix isimli platformun en önemli dizilerinden bir tanesi olan House of Cards‘ın ilk bölümü içerisinde de görmüştük. Diziye ait olan pilot bölümünü  ise ünlü yönetmenlerden biri olan David Fincher çekmiş idi.

john wick hitman film
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi