KADIN VOKALLER BU HAFTA BABYLON’U ELE GEÇİRİYOR

Babylon’da bu hafta 7 Ekim Cumartesi Radyo Eksen Partisi, 11 Ekim Çarşamba Sóley, 12 Ekim Perşembe Jehan Barbur, 13 Ekim Cuma Gaye Su Akyol var.

KADIN VOKALLER BU HAFTA BABYLON’U ELE GEÇİRİYOR
KADIN VOKALLER BU HAFTA BABYLON’U ELE GEÇİRİYOR
Bu içerik 1000 kez okundu.

Sıkı takipçi kitlelerinin katılımıyla enerji dolu geçen perfomanslarında içlerinden geldiği gibi çalan Radyo Eksen DJ’leri 7 Ekim Cumartesi gecesi saat 22.00’da sezonun ilk Radyo Eksen Partisi için Babylon’a geliyor. Radyo Eksen DJ’leri indie rock’tan ska’ya, punk’tan hip-hop’a uzanan sınırsız seçkileriyle katılımcıları geç saatlere kadar dans pistinde tutuyor.

 

İzlandalı müzisyen Sóley, yeni albümü “Endless Summer”ın konseri için Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 21.30’da Babylon’da sahne alıyor. Indie müzik grupları Seabear ve Sin Fang’dan tanıdığımız Sóley, Stefánsdóttir, Sigur Rós ve Múm gibi isimlerden ilham alıyor. İlk solo albümü "Theatre Island" ile kendi hikayelerini anlatmaya başlayan sanatçı, kariyerine elektro pop ekseninde devam ediyor.

 

Yerel ezgilerle popüler cazı buluşturan Jehan Barbur, 12 Ekim Perşembe akşamı saat 21.30’da Babylon takipçileriyle buluşuyor. Albümlerinde fikir ve hikayelerine tanık olunan Jehan Barbur, dördüncü solo albümü "Sizler Hiç Yokken" ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. Çağdaş kadın ozan geleneğini sürdüren sanatçı, albümlerinde çoğunlukla kendi söz ve bestelerine yer veriyor.

 

Doğu-Batı sentezi oluşturan müziği ve renkli performansıyla izleyicilerini kendine hayran bırakan Gaye Su Akyol, 13 Ekim Cuma akşamı saat 22.30’da Babylon’da bir kez daha hayranlarıyla bir araya geliyor. Bestesi ve güftesi kendisine ait eserleriyle hazırladığı ilk uzunçaları “Develerle Yaşıyorum”un ardından geçtiğimiz yıl “Hologram İmparatorluğu”nu yayımlayan Gaye Su Akyol, bas, davul, gitar triosuna eklediği yerel çalgılara kadife sesiyle eşlik ediyor.

 

BABYLON PROGRAMI

 

Tarih

Etkinlik

7 Ekim Cumartesi

Radyo Eksen Partisi

11 Ekim Çarşamba

Garanti Caz Yeşili: Sóley

12 Ekim Perşembe

Jehan Barbur

13 Ekim Cuma

Gaye Su Akyol

14 Ekim Cumartesi

Büyük Ev Ablukada

17 Ekim Salı

Hanni El Khatib

18 Ekim Çarşamba

Karsu

19 Ekim Perşembe

Garanti Caz Yeşili: Marc Ribot & The Young Philadelphians

20 Ekim Cuma

BaBa ZuLa

20 Ekim Cuma

Kabus Kerim – Midnight Session

21 Ekim Cumartesi

Marian Hill

28 Ekim Cumartesi

Dubioza Kolektiv

1 Kasım Çarşamba

Sevdaliza

29 Kasım Çarşamba

Michelle Gurevich

 

Biletler, Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden ve Babylon Gişesi’nden satın alınabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi