KASPERSKY'DAN ÜCRETSİZ ŞARJ UYGULAMASI

Kaspersky Lab, Android cihaz kullanıcıları için Battery Life adında yeni bir çözüm sundu. Bu ücretsiz uygulama, telefonlarının şarjları bitmeye yakın olan kullanıcılara hayat verecek

KASPERSKY'DAN ÜCRETSİZ ŞARJ UYGULAMASI
KASPERSKY'DAN ÜCRETSİZ ŞARJ UYGULAMASI Ezgi Eroğlu
Bu içerik 644 kez okundu.

Android Cihazlara Ücretsiz Şarj Ömrü Uygulaması

Araştırmalara göre, her on kişiden dokuzunun telefonlarındaki şarjın azaldığı zaman endişeli hissediyorlar. İnsanların mobil cihazları yanlarında değilken hissettikleri endişe, eşlerinin yanında olmamasından daha fazla.

Akıllı telefonumuzun şarjının bitmesi, bir çok durumda hoş olmayabilir. Mobil iletişim kuramayacağınız düşüncesini Kaspersky Battery Life ile bu sorunu çözüyor.

Bu uygulama kullanıcıların telefonlarındaki en fazla enerji kaybı yaşatan uygulamaları tespit ediyor. Batterry Life enerji emici uygulamaları tek bir dokunuşla durdurarak cihazın ömrünü uzatıyor. Ugulama aynı zamanda, herhangi bir uygulama normalin üzerinde enerji kaybı yaşatmaya başladığında kullanıcıyı uyarıyor.

Battery Life'ın diğer özelliklerinden biri ise, akıllı telefonun şarjı tamamen bitene kadar kalan süreyi hesaplayarak gösterebiliyor olması. Bu özellik iletişimsiz kalmamak adına, kullanıcılara telefonları zamanlıca şarj edecek bir yol bulmaları için bir fırsat sunuyor. Pil dolarken ise (Şarj olurken) pilinizin ne kadar sürede dolacağını da hesaplıyor.

Yönetim başkanı Elena Kharchenko: ''Kullanıcıları koruma yaklaşımımız, dijital riskleri sadece siber tehditler özelinde değil, tüm alanlarda azaltmayı içeriyor. Battery Life insanların iletişimde kalmasına yardımcı oluyor. Tabii ki online olduğunuz her an internet güvenliğinin önemini de unutmamak gerekiyor. Kişisel gizliliğin güvenceye alınması ve cihazınızın kaybolma veya çalınmaya karşı korunması da aynı derecede önemli konular. Tüm bunlar için de hazırlamış olduğumuz çözümler bulunuyor”

Kaspersky Battery Life sadece 15 Megabayt yer kaplıyor ve Android 4.1 – 6.0.1 sürümlerinde, sınırlı sayıda dilde çalışıyor.

 

 

 

Kaspersky Android Şarj Ücretsiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi