Kavisli Ekranlı Oyun Bilgisayarı Acer Predator 21 X Satışa Sunuldu

Acer'in özellikle oyun profesyonellerine özel olarak sınırlı sayıda üretimini yaptığı performans ustası Predator 21 X hemen hemen bütün oyun tutkununu cezbedecek özelliklerle piyasada yerini aldı.

Kavisli Ekranlı Oyun Bilgisayarı Acer Predator 21 X Satışa Sunuldu
Kavisli Ekranlı Oyun Bilgisayarı Acer Predator 21 X Satışa Sunuldu Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1420 kez okundu.

Acer Predator 21 X oyuncu bilgisayarı yaklaşık 9000 dolar etiket fiyatı yani 32000TL fiyatla satışa sunuldu. Oyun tutkunları için eşsiz özelliklerle donatılan ürün üstün donanımsal elemanlarla üretilmiş. 21 inç kavisli ekrana sahip olan Predator 21 X dünya genelinde sadece 300 adet üretilerek piyasaya girdi.

Göz izleme teknolojisini bünyesinde barındıran Predator 21 X ürününde WASD tuşları değiştirilebilir özelliğe sahip ve tersine çevrilebilen entegre mouse bulunduruyor. 32 bin liralık fiyatı tartışma yaratırken donanımına göre bu fiyatı hakettiğini düşünenler de azımsanmayacak kadar fazla.

2.9GHz Intel Core i7-7280HK işlemci yonga seti kullanan ürün aynı zamanda 64GB DDR4 SD RAM ile güçlendirilmiş. İki adet 8GB Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı bulunan bilgisayar oyuncular için mükemmel grafik sunumu için hemen herşeye sahip görünüyor.

Yaklaşık 8.3kg ağırlığa sahip olan Acer Predator 21 X bilgisayar modelini satın alırken bu ürüne özel üretilmiş özel bir bavul da sizlere sunuluyor.

predator 21 x özellikleri

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi