Kenan Kesen Zyxel’e Transfer Oldu

Telekom sektöründe süreçler, müşteri ilişkileri ve satış yönetiminde 25 yıllık tecrübeye sahip olan Kenan Kesen, Zyxel Türkiye bünyesinde servis sağlayıcılar ve kurumsal müşterilerden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak göreve başladı

Kenan Kesen Zyxel’e Transfer Oldu
Kenan Kesen Zyxel’e Transfer Oldu Tugrul Demir
Bu içerik 817 kez okundu.

Ağ teknolojileri alanında dünya liderleri arasında yer alan Zyxel, Türkiye ofisini transferlerle güçlendiriyor. Son bir kaç aydır insan kaynağı yatırımlarını hızlandıran firma son olarak sektörde 25 yılı geride bırakan başarılı bir ismi Zyxel Türkiye bünyesine dahil etti. Sektörün deneyimli ismi Kenan Kesen, Servis Sağlayıcılar ve Kurumsal Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Zyxel Türkiye ofisinde göreve başladı.

Kariyerine PTT’de İletim Planlama Mühendisi olarak başlayan ve sonrasında Türk Telekom’da da bu görevini sürdüren Kesen, lider telekom şirketleri arasında yer alan Alcatel-Lucent’ta Program Yöneticisi, İş Geliştirme Müdürü ve Grup Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Kesen, son olarak 160 ülkede 500’den fazla telekom operatörüne satış yapmakta olan Çin merkezli ZTE Telekom şirketinde Satış Direktörlüğü görevini yürüttü.

Zyxel’e katılmış olmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Kesen, “Zyxel Türkiye bünyesinde görev almaktan çok mutlu ve aynı zamanda gururluyum. Bu görevimde, uzun yıllardır katma değerli özel projelere imza atan Zyxel’in mevcut başarısını sürdürme ve ülkemizdeki büyüme rakamlarına katkıda bulunmayı hedefliyorum. Ayrıca, Servis Sağlayıcılar ve Telekom sektöründen yeni fırsatları ve yeni ilişkileri de Zyxel’e kazandırmayı umuyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Kenan Kesen kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Kesen, yüksek lisans derecesini de ODTÜ’de Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları alanında yaptı. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Kesen, klasik gitar çalıyor. Kesen’in hobileri arasında keman ve piyano çalan kızları ile konserlere gitmek yer alıyor. Telekom sektöründe 25 yılın üzerinde tecrübeye sahip olan Kenan Kesen, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Zyxel Hakkında

İnovasyon ve müşteri merkezli çalışma sistemini benimseyen Zyxel, yaklaşık otuz yıldır insanları ve kurumları internete bağlıyor. Zyxel; ağ teknolojilerindeki deneyimini, telekom şirketleri, servis sağlayıcılar ile iş ve ev kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için kullanıyor. Zyxel, iş ortakları ile yarının iletişim ağlarını inşa ederken, geleceğin kurumları ve iş profesyonellerine yeni nesil bir dünya yaratmak için potansiyel bir gücün ortaya çıkmasına aracı oluyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

  • Dünya çapında 1500 iş ortağı
  • Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz
  • Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 7000 bin işletme
  • 150 farklı piyasada küresel hizmet
  • Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı
  • Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi