Kinetix’ten bir ilk: Facebook Cover’da video serisi yayında!

“Hareketli Yaşamı” odağına alarak geliştirdiği projeleri hayata geçiren Kinetix, Türkiye’de ilk defa Facebook Cover’da yayınlanmak üzere “Kinetix Coverman” video serisi yayınladı.

Kinetix’ten bir ilk: Facebook Cover’da video serisi yayında!
Kinetix’ten bir ilk: Facebook Cover’da video serisi yayında! Nehir Karakoçak
Bu içerik 716 kez okundu.

Türkiye’nin en sevilen spor ayakkabı markalarından Kinetix, toplum sağlığı için hareketli yaşama dikkat çekmek üzere Facebook’un Cover alanında yayınlanan bir video serisi hazırladı. Facebook’un yeni Cover güncellemesini başarılı bir prodüksiyon ve kurgu ile ilk kullanan markalardan olan Kinetix, uygulamaya farklı bir bakış açısı getirdi.
 

Dijital dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden Kinetix, bu dünyadaki yenilikçi gelişmelere de yatırımlar yapıyor. Yaptığı yatırımlarla, tüketicilerine sosyal medya platformlarındaki yenilikleri deneyimleme fırsatı sunuyor.
 

Projeyle, tüketicilere mekân veya kıyafet fark etmeksizin Kinetix koleksiyonunda yer alan ürün yelpazesinin, her koşulda kombinlerine eşlik edebileceği vurgulanıyor.

Her hafta farklı bir konunun yer alacağı videolarla yaşamdan kesitler sunuluyor. Yayınlanan videolarda mekânları değiştirerek, herkesin kıyafet tercihlerinde ve rahatlık arayışında Kinetix’in tercih edildiği gösteriliyor.
 

 

Facebook’un Cover bölümüne prodüksiyonel bir hareket getirerek kullanan ilk marka olan Kinetix, yaratıcı ve vizyonel projelere imza atarken, hareketli yaşamayı her alanda teşvik ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi