“Kıyafet Bağış Kampanyası”na Ünlü İsimlerden Destek

Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile bu yıl altıncısı düzenlenen “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın lansmanı Ebru Akel'in moderatörlüğünde 8 Kasım Çarşamba günü Nişantaşı Nopa’da gerçekleşti. Etkinliğe Tülin Şahin, Burcu Hanif, Zeynep Üstünel gibi birçok ünlü isim katılım gösterdi ve getirdikleri kıyafetleri ihtiyaç sahibi çocuklar için bağışladı.

“Kıyafet Bağış Kampanyası”na  Ünlü İsimlerden Destek
“Kıyafet Bağış Kampanyası”na  Ünlü İsimlerden Destek Nehir Karakoçak
Bu içerik 824 kez okundu.

Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdüren Ariel ve Migros’un Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle bu yıl altıncısını düzenlediği “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın lansmanı 8 Kasım Çarşamba günü Nişantaşı Nopa’da yapıldı.

 

Etkinliğe katılan Tülin ŞahinBurcu Hanif, Zeynep Üstünel gibi ünlü isimler ihtiyacı olan binlerce çocuğa tertemiz giysiler ulaştırılmasını hedefleyen bu önemli kampanyaya destek verdi. Ünlü isimler getirdikleri kıyafetleri ihtiyaç sahibi çocuklar için bağışladı. Ebru Akel’inmoderatörlüğünde düzenlenen panelde P&G Türkiye ve Kafkasya Markalar Direktörü Taygun Günay, Migros Ticaret A.Ş. Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ve TOG Yönetim Kurulu Eş Başkanı Suzan Bayazıt kampanyanın detayları hakkında bilgi verdi.

 

“Kıyafet Bağış Kampanyası” kapsamında, bugüne kadar 225 binin üzerinde çocuk, Ariel’le yıkanmış tertemiz kıyafetlere kavuştu. Bu yıl yeniden hayata geçirilen kampanya ile Migros Mağazaları’nda toplanan, Ariel ile yıkanıp temizlenen kıyafetlerin, TOG tarafından toplamda 10 şehirde yaklaşık 10bin çocuğa ulaştırılması hedefleniyor. İhtiyaç sahibi çocukları mutlu etmek isteyen herkes 30 Kasım’a kadar Migros ve Kipa Mağazaları’ndaki Ariel Kıyafet Bağışı kutularına, paylaşmak istediği çocuk kıyafetlerini bırakarak kampanyaya katılabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi