Kurban Bayramı Bağışlarınız KAÇUV ile Çocuklara Umut Olsun!

Kanser tedavisi için şehir dışından gelen ve ekonomik olarak zor durumda olan çocuklara ve ailelerine uygun tedavi ortamını sağlamak amacıyla çalışmalar yürüten Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV); Kurban bağışlarıyla, kurban kesimi yapılmaksızın, hem çocuklara hem de ailelerine umut olmaya davet ediyor.

Kurban Bayramı Bağışlarınız KAÇUV ile Çocuklara Umut Olsun!
Kurban Bayramı Bağışlarınız KAÇUV ile Çocuklara Umut Olsun! Nehir Karakoçak
Bu içerik 860 kez okundu.

Bu bayram kurban bağış bedelini KAÇUV’a bağışlayanlar, tedavisi devam etmekte olan hasta çocukların aileleri ile birlikte konaklama imkânı bulduğu Aile Evi’ne destek olurken, çocuklar ve ailelerine de umut oluyor. Bağışlar, Denizbank Zincirlikuyu Şubesi’nden ya da bagis.kacuv.org adresinden yapılabiliyor.

 

 

2000 yılından bu yana, çoğunluğu şehir dışından gelen ve ekonomik nedenlerle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklara uygun tedavi ortamının yaratılmasını sağlamak için faaliyet gösteren KAÇUV, Kurban Bayramı’nda yapılan kurban bedeli bağışlarını kurban kesimi yapılmadan Aile Evi’ne aktarıyor.

 

Kanserli çocuklar ve aileleri için konaklama, gıda, temizlik, sosyal alanlar, mutfak, kısmi giyim ve psiko-sosyal destek ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayan Aile Evi’ne katkıda bulunmak isteyen herkes, kurban bağış bedelini Denizbank Zincirlikuyu Şubesi ya da bagis.kacuv.org adresinden bağışlayabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi