Kurban Bayramı İhtiyaçları Tek Tık ile Kapıda

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada; dijital teraziden bıçak setine, kıyma makinesinden bıçak bileyiciye kadar Kurban Bayramı’nda gerekebilecek tüm kasap ürünlerini indirimli fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle tek tıkla kapıya ulaştırıyor.

Kurban Bayramı İhtiyaçları Tek Tık ile Kapıda
Kurban Bayramı İhtiyaçları Tek Tık ile Kapıda Nehir Karakoçak
Bu içerik 583 kez okundu.

 

 

30 kategoride 5,8 milyon ürün çeşidi ve 12 milyon ürünüyle (SKU) Türkiye’nin lider e-ticaret platformu olan Hepsiburada, Kurban Bayramı’nda müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünleri birkaç tıkla kapılarına kadar götürüyor.

 

Kurban kesimi ve sonrasındaki ihtiyaçlar burada

 

Hepsiburada, kurban kesiminde ve sonrasında gerekli olabilecek ürünleri bir arada sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Değişik özellik ve ebatlarda bıçak setleri ve tilki kuyruğu elektronik testere gibi kesimde kullanılan aletlerin yanısıra kesim sonrasında ihtiyaç duyulan; terazi, kıyma makinesi, derin dondurucu, buzdolabı poşeti, portatif el arabaları ve basınçlı yıkama makineleri de Kurban Bayramı özel sayfasında yer alan ürünler arasında. Hepsiburada, kurban kesimi ihtiyaçlarını indirimli fiyat ve hızlı kargo ile müşterilerine ulaştırıyor.

 

Tüm ihtiyaçlar tek noktada

 

Hepsiburada, web platformunda yaptığı düzenleme ile müşterilerinin Kurban Bayramı’nda kesim esnasında ihtiyaç duyabileceği ürünlerin yanı sıra giyim kategorisinden bayramlık kıyafet ihtiyacını, market kategorisinden de evin ihtiyaçlarını giderebilmesini sağlıyor. Hepsiburada müşterileri Kurban bayramına özel hazırlanan sayfa ile ihtiyaç duyabileceği ürünleri rahatça erişebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi