Kurucu Ortak Wozniak'tan Apple iPhone Açıklaması Geldi

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, iPhone hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Kurucu Ortak Wozniak'tan Apple iPhone Açıklaması Geldi
Kurucu Ortak Wozniak'tan Apple iPhone Açıklaması Geldi Ezgi Eroğlu
Bu içerik 698 kez okundu.

Apple’ın kurucusu kimdir denildiğinde hemen hemen hepimizin aklına 2011’de hayata gözlerini kapatan ve aramızdan ayrılan Steve Jobs deriz.

Mobil cihaz denince dünyada akıllara gelen ve iz bırakan, bir telefon alsanız markası ne olurdu sorusunun cevabı Apple iPhone olan markanın ortak kurucullarından olan Steve Wozniak’tan sorulara cevap geldi.

Teknolojide adını altın harflerle yazdıran Steve Jobs desekte aslında Apple’ın ikinci kurucu ortağı olan isimlerin arasında Steve Wozniak’da bulunmakta.

Apple şirketinin üstünde söz sahibi olan Steve Wozniak, geçtiğimiz günlerde şirketin iPhone markası hakkında açıklamalarda bulundu.

Steve Wozniak basın mensuplarının karşısına geçip yaptığı açıklamasında, Şirketin politikası gereği piyasaya çıkardığı iPhone marka modelinin fiyatının gayet normal olduğunu söylerken, “Son dönemlerde şirket adına başarılı işlerin olmasıyla beraber önemli denecek kadar güzel bir dönem geçiriliyor. Başarılı çalışmalara imza atıldığını görüyoruz. İphone’un satış fiyatının piyasada gayet normal olduğunu düşünüyorum. Şu ana dek piyasada sadece kullanıcılarına kaliteli akıllı telefon sunan tek şirket Apple. iPhone 8 piyasaya girdiğinde bu daha da belirgin bir hal alacak ve bekleyip hep beraber kalitenin tadına varacağız” ifadelerini kullandı.

Ayrıca açıklamasında Steve Wozniak, Çinli üretici firmaların hızla büyüdüğünü ve yayılmaya devam ettiğini ve bu durumun farkında olduğunu belirterek sözlerine ekledi.

Steve Wozniak Apple iPhone Apple iPhone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi