“LAF BENDE KALMASIN” SÜRPRİZ KONUĞUYLA 6 KASIM’DA LIFETIME TV’DE BAŞLIYOR

Lifetime TV, hafta içi her sabah ekranlara gelecek yeni magazin programı “Laf Bende Kalmasın” için geri sayıma başladı. Yeşim Salkım, Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler’in magazin konularını derinlemesine konuşacağı ve konuşturacağı program izleyicisiyle buluşacak. İlk programda sürpriz bir konuğun ağırlanacağı Laf Bende Kalmasın programı 6 Kasım Pazartesi günü 09:00’da Lifetime TV'de...

“LAF BENDE KALMASIN” SÜRPRİZ KONUĞUYLA 6 KASIM’DA LIFETIME TV’DE BAŞLIYOR
“LAF BENDE KALMASIN” SÜRPRİZ KONUĞUYLA 6 KASIM’DA LIFETIME TV’DE BAŞLIYOR Nehir Karakoçak
Bu içerik 1105 kez okundu.

Tüm dünyada 124 bölgede, 150 milyondan fazla haneye, 11 dilde yayın yapan dünya devi A&E Networks’ün kanallarından birisi olan Lifetime TV, her sabah 09:00’da yayınlanacak renkli ve yeni magazin programı “Laf Bende Kalmasın” ile evlerinize konuk oluyor. Seçkin Piriler, Yeşim Salkım ve Mehmet Coşkundeniz’in yer alacağı “Laf Bende Kalmasın” programı 6 Kasım Pazartesi günü izleyicisi ile buluşuyor.

 

 

Laf Bende Kalmasın, günün magazin olaylarını, konunun muhatabı ünlü konuklarıyla derinlemesine irdeleyecek, sorular yanıtlarını programda bulacak. Laf Bende Kalmasın samimi tarzıyla sabah programlarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi