Lenovo'nun Yeni Akıllı Telefonu Moto Z2 Sızdırıldı!

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra başarılı modeller sunmaya başlayan Motorola'nın yeni modeli Moto Z2 ortaya çıktı!

Lenovo'nun Yeni Akıllı Telefonu Moto Z2 Sızdırıldı!
Lenovo'nun Yeni Akıllı Telefonu Moto Z2 Sızdırıldı! Burak AYDIN
Bu içerik 1208 kez okundu.

Akıllı telefon üreticileri için 2017 senesi çok önemli bir sene oldu. Her marka kullanıcılar için güçlü modeller sunarken bu modelleri benzer özelliklerle sunuyorlar. Motorola'yı satın aldıktan sonra yoluna daha emin adımlarla devam eden Lenovo'nun da yeni amiral gemisinin özellikleri netleşmeye başladı.

Ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo özellikle Motorola'yı satın aldıktan sonra akıllı telefon alanında da başarılı modeller sunmaya başlamıştı. Genelde giriş ve orta seviye modellerini gördüğümüz Lenovo'nun üst seviye modeli olması beklenen Lenovo Moto Z2 ortaya çıktı.

moto-z2

Henüz hakkında net bilgilerin bulunmadığı Lenovo'nun yeni amiral gemisi Moto Z2'nin Qualcomm'un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Üst düzey özelliklerle donatılacak olan Moto Z2'nin 8 Haziran'da tanıtılması beklenirken ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı ise bilinmiyor. 

lenovo motorola moto z2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi