LG Kablosuz Şarj Standı Üretti

LG, şarj cihazı konusunda Samsung’a rakip olmaya hazırlanıyor. LG’nin yeni kablosuz şarj cihazı piyasadaki şarjlardan 3 kat daha hızlı.

LG teknolojik cihazlarına bir yenisini daha ekledi. Şarj aletleri konusunda da adım atan LG, yeni kablosuz şarj standını bugün tanıttı. LG kablosuz şarj standı ilk günden büyük beğeni topladı.

Şarj sorunu tüm akıllı telefon kullanıcılarının ortak sorunu olarak bilinir. Telefonlar ne kadar akıllı ise şarj tüketimi de o kadar fazla olur. Bu durumda şarj aleti telefonu ne kadar kısa sürede şarj ederse o kadar fazla beğeni toplar.

Şarj Standının Özellikleri

Hızlı şarj etme konusunda en hızlı işi yapan marka kuşkusuz Samsung oluyor. Samsung şarj aletleri piyasada en hızlı şarj eden cihazlar olarak biliniyor. LG bu tabuyu yıkmak ve en hızlı olmak için çalışmalarına devam ediyor.

Bu konuda LG’nin yeni adımı şarj standı oldu. Piyasada satılan şarj stantlarının akıllı telefonları çok geç şarj ettiği bilinir. Ancak LG ürettiği şarj standı ile bu bilgiyi de yıkacağa benziyor. Çünkü bu yeni cihaz piyasadaki kablosuz stantlardan 3 kat daha hızlı şarj etme özelliğine sahip. Öyle ki tamamen şarjı bitmiş bir telefonu yarım saat içinde %50 oranında şarj edebiliyor. LG’nin yeni kablosuz şarj standı için henüz belirli bir tarih ve fiyat ise açıklanmış değil.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı