LG'ye Ait Olan V30 Modelinin Arka Kapağını Sızdırdılar

LG şirketinin önümüzdeki dönem içerisinde satışa sunacak olduğu yeni amiral gemisi modellerinden LG V30 için daha yeni bir tane daha görsel ortaya çıktı.

LG'ye Ait Olan V30 Modelinin Arka Kapağını Sızdırdılar
LG'ye Ait Olan V30 Modelinin Arka Kapağını Sızdırdılar Mahmut Şahan
Bu içerik 565 kez okundu.

LG şirketinin önümüzdeki dönem içerisinde satışa sunacak olduğu yeni amiral gemisi modellerinden LG V30 için  daha yeni bir  tane daha görsel ortaya çıktı.

Güney Kore’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan LG, şu aralar yeni amiral gemisi modeli üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz Mobil Dünya Kongresi’nde G6 modelini tanıtan LG, bu seneki en güçlü cihazını ise IFA’da sergileyecek. V serisinin yeni modeli LG V30, teknik donanımı ve dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

V30, 31 Ağustos’ta IFA kapsamında gerçekleşecek olan etkinlikte tanıtılacak olmasına karşın, şimdiden telefon hakkında geniş bir bilgi birikimine sahibiz. Zira V30’da aynı G6’daki gibi bir ekran tasarımı ile karşılaşacağımızı, dolayısıyla seriyle özdeşleşmiş olan ikincil bir ekranın bulunmayacağını da biliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiada, LG’nin ikincil ekranı aynı Meizu’nun Pro 7 modelinde yaptığı gibi arka bölüme taşıyabileceği belirtilmişti. Fakat yeni sızdırılan bir fotoğraf ile bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı. Zira sızdırılan görselde LG V30’un arka paneline yer verilmiş.


Fotoğrafta da net bir şekilde görüldüğü üzere, telefonun arka paneline ekran için ayrılmış herhangi bir bölüm bulunmuyor. Yani fotoğrafa bakarak LG’nin ikincil ekranı telefonun arka kısmına kaydırma gibi bir planının olmadığını söyleyebiliriz. Öte yandan parmak izi okuyucusunun da yine kameranın altında yer aldığını görüyoruz. Bakalım V serisinin yeni tasarım çizgisi kullanıcıların ne derece hoşuna gidecek?

lg v30 lg v30
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi