LinkedIn Platformuda Snapchat'e Ait Filtrelere Özendi

Snapchat isimli platformunun kullanıcı tabanı fazla geniş olmasa bile sunmuş olduğu farklı özellikler öteki sosyal ağların kopyalama işlemlerinden hiç bir şekilde kaçış yapamıyor.

LinkedIn Platformuda Snapchat'e Ait Filtrelere Özendi
LinkedIn Platformuda Snapchat'e Ait Filtrelere Özendi Mahmut Şahan
Bu içerik 1172 kez okundu.

Snapchat isimli platformunun kullanıcı tabanı fazla geniş olmasa bile sunmuş olduğu farklı özellikler öteki sosyal ağların kopyalama işlemlerinden hiç bir şekilde kaçış yapamıyor. Profesyonel durumdaki iş ağlarından LinkedIn ise bu bahsi geçen zincire eklenmiş olan son halka olarak öne çıkıyor.

 

Sunulmuş olan yeni bir video özelliğinin sayesinde etkinliğin katılımcıları, Snapchat stilinde yer alan filtreleri uygulama aracılığı ile birlikte videolarına ekleyebiliyor olacaklar. Konum tabanına sahip olan filtreler, servisin yeni  bir uygulama içindeki video oluşturması özelliğinin  özel bir parçası şeklinde karşımıza çıkmış oluyor. Uygulama ile birlikte video kaydı yaparak aynı esnada paylaşmayı basitleştirmiş olan bu yeni özelliğin tanıtımı da bu hafta yapılan bir konferans ile beraber resmi bir şekilde tanıtılmış. Platform gelecek dönemdeki daha çok etkinliğe  de bu filtreleri sunma konusunda planlar yapmaya devam ediyor.


Özelliğin sunulmuş olduğu belirli etkinliklerin özel katılımcıları, hazırlanmış olan illüstrasyonları oluşturmuş bulundukları videolara ekleyebiliyor olacak ve uygulama ile birlikte paylaşabilecek. Firma ise, bu özellik amacı ile çeşitli etkinlikler içerisinde denemeler  yapmış ve de etkilerini özenli bir şekilde ölçmüş. Bu filtreler ile paylaşılmış olan videoların platformda yer alan öteki tür içeriklere bakıldığında 20 kat  çok daha fazla paylaşılmış bir durumda olması ise çok dikkat çekici bir boyut.

Bakalım paylaşılan etkinlikler amacı ile sunulmuş olan bu özelliğin yaygınlaşması tam olarak ne kadar zaman almış olacak?

linkedın snapchat filtre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi